Smagiausių renginių gidas savaitgaliui

Du, trys, keturi, penki ir savaitgalis jau vėl čia! Ta proga, jog savaitė buvo trumpesnė, o ir Atvelykis ant nosies – kviečiame švęsti pavasarį. Žadama daug geros muzikos, keli gimtadieniai, kai kam ir jubiliejai, o kur dar geri koncertai su įdomiais ir išvaizdžiais žmonėmis. Tik spėk visur sudalyvauti ir visus pamatyti!

Penktadienį, balandžio 10 d., nusiteikite didesniam koncertui. Kauno Žalgirio arenoje koncertuos Edgaras Lubys: „Tu – dalis manęs“. Edgaras Lubys Lietuvos muzikos scenoje – jau 11 metų! Labiau visiems žinomas kaip „Amberlife“, Edgaras pradeda naują savo kūrybos etapą, kaip subrendęs, savo gyvenimo kelią radęs ir tikrosiomis vertybėmis tikintis miesto romantikas. Apie savo koncertinį turą atlikėjas pasakoja – „Tai grįžimas prie savo šaknų, prie to, nuo ko pradėjau. Vieni išgirs šį tą pažįstamo, kiti įžvelgs visiškai naujų minčių, tačiau tikrai visi atras šiltų emocijų ir nesuvaidintų jausmų.“

Tuo tarpu Vilniuje penktadienį numatomas švęsti galingas ir jubiliejinis 10 Tamsta klubo gimtadienis. Į Tamsta klubo sceną tą vakarą lips: „Saulės kliošas“, „Poliarizuoti stiklai“, „Keymono“, Shorena, Bitės, Monika Liu, Bix, Giedrė, „Ministry of Echology“, „Liūdni slibinai“, „Skamp“, „Freak on Floor“ ir dar daug kitų. Visi atlikėjai, žinoma, koncertuos gyvai ir jiems visiems akomponuos TAMSTA ORCHESTRA! Tokio jubiliejaus praleisti negalima – jis būna tik kartą!

Klaipėdiečiai penktadienį laukiami jaukioje erdvėje Kaštonas, kur vyks vakarėlis „When Reggae meets Hip-Hop: E-ROOTT & DJ MAMANIA“. Du plokštelių mėlytojai, atstovaujantys du skirtingus muzikos stilius, susitiks vienoje vietoje tam, kad jums penktadienio vakarą nereikėtų sėdėti namuose ir išgirstumėte teisingą muziką. DJ Mamania kaip visada stebins maloniais ausiai senais gerais Hip-Hop‘o stiliaus ritmais, o E-Roott žada neatsilikti ir vakarą pagyvinti reggae stiliaus melodijomis.

Šeštadienį, balandžio 11 d., kultūros bare Kablys vyks vakarėlis „Hood Pass: Area Codes“. Vakarėlių serija Hood Pass šį kartą pakvies į kelionę per šio žanro tėvynę Ameriką. Šeštadienio vakarą Hood Pass didžėjų komanda atskleis visus skirtingus garsus, kurie sukūrė vieną visumą šiandien visame pasaulyje vadinama Hip-Hop‘u. 313 [DetroitLEFT_BRACKET atstovaus YANKEE, 424 [Los Angeles] – SWIX, 929 [New York] – DEE ir 404 [Atlanta] atstovaus GRIGONIS.

Vilniaus ŠMC kavinė šeštadienį virs džiunglėmis. „Miesto džiunglės: Not Afraid to Rave“ – vakarėlių ciklas, apie kuriuos jau sklando legendos. Žmonės kalba, jog tai tarsi mini festivalis! Organizatoriai sako, jog šį šeštadienį ŠMC kavinėje bus stipru, bus šokiai iki ryto ir bus šokiai ant palangės. Pasirodys šie reivo dievai: LSAR (Tarp Dviejų Aušrų/minimal.lt), THING (Voxnox Records), PAKAS (Naktiniai paukščiai) bei susirinkusius stebins ILIUZIJŲ MEISTRAI.

Tiek daug gerų vakarėlių, koncertų ir kitų susibūrimų negalima praleisti! O tam, kad taip neatsitiktų, visi renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pažymėti kalendoriuje tik viename portale – Kur.lt. Tai pramogų gidas tavo mieste!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis