Plinta nuotrauka, kuri tave tikrai nustebins

Dažniausiai dėl pablogėjusio savo regėjimo susirūpiname po apžiūros pas gydytoją. Tačiau ar žinote, jog, pasirodo, egzistuoja žymiai paprastesnis ir greitesnis būdas pasitikrinti regėjimą?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Internete sparčiai plinta nuotrauka, kuri, anot specialistų, parodo tavo regėjimo lygį. Kaip tai vyksta?

Masačiusetso technologijų instituto studentai sukūrė optinę iliuziją, kuri taip pat yra ir regėjimo patikrinimas. Trumpai ir aiškiai - jeigu nuotraukoje matai Marilyn Monroe atvaizdą žiūrint į nuotrauką iš šiek tiek toliau, vadinasi, tau reikalingi akiniai.

Jeigu nuotraukoje matai mokslininką Albertą Einšteiną - vadinasi, tavo regėjimas yra geras.

Mokslininkai aiškina šį pavyzdį tuo, jog daugelis žmonių iš arti sugeba atskirti detales, tokias kaip Einšteino barzda ar raukšlės, tačiau tolstant nuo atvaizdo (arba jei tavo regėjimas yra silpnas), atskirti detales tampa vis sunkiau ir jos pradeda lietis.

Ar tai tik optinė iliuzija, o gal iš tiesų - regėjimo išbandymas akims? Galima su tuo ir sutikti, ir abejoti, tačiau išbandyti juk tikrai smalsu!

Garsiąją nuotrauką rasi čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis