Kur geriausi savaitgalio vakarėliai?

Ištroškusiems pavasario šilumos – kviečiame savaitgalį praleisti didžiųjų Lietuvos miestų koncertų salėse, jaukiose erdvėse bei naktiniuose klubuose, kur šurmuliuos ir dūgz ne vienas smagus renginys bei koncertas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Penktadienio, gegužės 15 d., šėlsmą anksčiau vilniečius kvies pradėti neeilinis renginys „Gediminas Fashion Night“ ! Muzika, šokiai, staigmenos ir žinoma... mada bei „shopingas“! Visa tai laukia jūsų iki vidurnakčio visose senamiesčio krautuvėlėse ir butikuose. O pagrindinis renginio karštasis taškas – prekybos centras pačiame Vilniaus miesto centre – GO9. Jei nesi abejingas nakties apsipirkimui ir miesto ritmui, prisijunk!

Norinčius atsipūsti po intensyvių apsipirkimų bei mados – kviečiame užsukti į jaukią Vilniaus vietą Soul & Pepper. Čia vyks koncertas „Fashion Night RHYTHMS: Trio Bom Humor (Italija, Lietuva). Scenoje išvysite italą Antonio Palmisani, kuris populiarina Lotynų Amerikos muziką ir puikiai žino, kas yra latino ritmai ir populiarioji brazilijos muzika, samba, bossa nova. Italui scenoje pritars „Retired musicians social club“ muzikantai – saksofonistas Vilius Streckis bei perkusijos meistras Gediminas Stankevičius. 

Penktadienio vakaro „vinis“ Vilniuje – ONYX (JAV) koncertas Lofte. Pernai į šių amerikiečių repo žvaigždių koncertą netilpo visi norintys, tad jie grįžo dar kartą! ONYX – viena įtakingiausių repo grupių iš Niujorko. Dėl savo gatvės įvaizdio, stiprių tekstų, kriminalinių nusižengimų, ši hardcore gangsta grupė tapo tikro gansterių repo simboliu visame pasaulyje. Šios grupės kūryba padarė daug įtakos Eminemui ir net lietuvaičiams „G&G Sindikatas“ bei Lilas ir Innomine. Nepraleiskite progos išgirsti tikrą amerikietišką gansta repą iš Niujorko! 

Šeštadienį, gegužės 16 d., vilniečius kviečiame užsukti į Studio 9 – Love in Slow Motion: Flower Power. Kompanija Love in Slow Motion tęsia pradėtus projektus kartu su Lietuvos fotomenininkais. Šeštadienio vakarą kartu su Aprangos galerija bei SwO magazine Lithuania, jie toliau pristato naktinio gyvenimo istoriją pakeitusias klubinės kultūros epochas. Gėlių vaikų temą per fotoobjektyvą savaip interpretavo Neringa Rekašiūtė. Visa tai vyks žalioje, jaukioje, mažoje ir gėlėtoje S9 terasoje. 

O klaipėdiečiai kviečiami praleisti šeštadienio vakarą naktiniame klube PORT, kur savo koncertą surengs išskirtinio balso savininkas Linas Adomaitis. Kas jis??? Dainininkas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris ir savo srities novatorius! Turbūt jums kyla klausimas – kaip vienas žmogus gali tiek daug? O žinot, jis gali dar daugiau! Žalioj tyloj. Ar tu ją matei? Lūpos kaip vyšnios. Šie hitai ir kitos lyriškos bei nuotaikingos Lino dainos įsuks jus į energijos viesulą ir nepaleis iki pat paryčių!

Dar daugiau linksmų pobuvių, koncertų, vakarėlių ir kitų susibūrimų rasite renginių portale Kur.lt. Visi renginiai Vilniuje , Kaune ir Klaipėdoje tik šiame portale, o taip pat – restoranai bei vietos mieste, kuriose gali pavalgyti. Viskas ko reikia smagiam laisvalaikiui praleisti!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis