Renginių gidas: kur leisti savaitgalį?

Nedrybsokite tingiai savaitgalį namuose ant sofos – kviečiame laiką praleisti didžiųjų Lietuvos miestų koncertų salėse, jaukiose erdvėse bei naktiniuose klubuose, kur šurmuliuos ir dūgz ne vienas smagus renginys bei koncertas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Penktadienį, gegužės 22 d., Vilniaus Vasaros Terasą drebins unikalieji Beissoul & Einius. Juos vadina įvairiai – tamsiaodžio siela baltojo kūne, stiliaus ikonos, frykduetas, ateivia iš kitos planetos... Šį duetą Lietuvos scenose galima išvysti ir išgirsti vis rečiau, tad būtinai pasinaudokite šia proga! Prieš mėnesį Beissoul & Einius pristatė EP „Chamillion“. Atrodo, jog jie visada kupini mintyse nardančių idėjų, fantacijų, kurios idealiai susipina atlikėjų muzikoje ir pasirodymuose. Vieninteliai, ryškūs ir nepamirštami – Beissoul & Einius – jau šį penktadienį, Vilniuje!

Kaune penktadienį vyks 11-asis respublikinis mokinių ir studentų muzikinių grupių festivalis „Skersvėjis 2015”. Šis festivalis suburia į vieną vietą ne tik sunkiąją muziką mėgstančius ir kuriančius jaunuolis – laukiami įvairių muzikinių stilių atlikėjai. Šio festivalio tikslas – atskleisti mokinių ir studentų saviraišką, kūrybiškumą bei unikalumą, taip pat populiarinti jaunimo kuriamą muziką, atrasti ir paskatinti jaunus muzikantus, dainininkus, grojančius ir dainuojančius „gyvai“. Iškart po festivalio, kuris vyks prie Kauno pilies, galėsite pasiklausyti Thundertale ir Plieninio Kauno choro dovanojamo koncerto. Vakaro svečiai – Vladas Kovaliovas ir Tadas Juodsnukis. Praleiskite penktadienio vakarą kitaip!

Vilniaus kultūros baras „Kablys“ penktadienį kviečia užsukti pas juos, kur vyks vakarėlis „Souled all-nighter: vinyl only“ . Organizatoriai vakarėlį apibūdina taip – „Lydytos plastmasės himnai taisyklingo drum & bass ženklo pavasario palydėtuvėse. 100% vinyl, 100% deep.“ Prie DJ pulto nakties bėgyje keisis: Intakz, Hathor, Eddie Case ir Choice.

Šeštadienį visi kokybiško, lietuviško repo bei hip hop muzikos stiliaus gerbėjai rinksis Kauno Ryšių kiemelyje 837. Gegužės 23 d. čia savo koncertą surengs Lilas ir Innomine + Tie Geresni. „Tie Geresni“ – unikalus reiškinys lietuviško hip hop muzikos stiliaus padangėje. Šiais metais vykusiuose Hip Hopo apdovanojimuose jie susižėrė daugiausiai apdovanojimų, tarp jų – „Metų grupė“, „Metų daina“ ir „Metų albumas“! Grupės nariai labai skirtingi, tačiau puikiai papildantys vienas kitą, o kartu kuriantys bendrą grupės bei jos atliekamos muzikos paveikslą. Tuo tarpu Lilas ir Innomine nelaiko savęs glamūrine grupe ir nesiekia žinomumo bei šlovės. Šis duetas – brandus, spalvingas ir prieinamas beveik kiekvienam – tiek gyvenantiems vien hip hop muzikos ritmu, tiek apskritai suprantantiems geros muzikos skonį.

O norinčius sušilti šeštadienio vakarą ir pajausti tikrą Afrikos karštį kviečiame užsukti į Vilniaus Vasaros Terasą, kur vyks Africa night koncertas. Prieš įžengiant į kalendorinę vasarą tikra karšta Afrikos energija užvirs Vilniuj! Pirmą kartą Lietuvoje pasirodys pasaulinės afrikietiškos muzikos žvaigždės – djembe meistrai, verti virtuozų vardo – Barbara Bangoura iš Gvinėjos ir Mousse Drame iš Senegalo ir Malio. Energingi, nuoširdūs, šilti ir unikalūs – tokie yra Barbara Bangoura ir Mousse Drame. Šie atlikėjai geba sukurti scenoje tikrą šou, žavi publiką savo grojimo technika bei šiltu bendravimu. Ateikite, patirkite ir pabendraukite su tikrais afrikiečiais jau šį šeštadienį, Vilniaus Vasaros Terasoje!

Dar daugiau artėjančios vasaros karščio, linksmų susibūrimų, koncertų ir vakarėlių rasite renginių portale Kur.lt. Visi renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tik šiame portale, o taip pat – restoranai bei vietos mieste, kuriose gali pavalgyti. Viskas ko reikia smagiam laisvalaikiui praleisti!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis