Viskas apie tai, kaip pasiruošti VASAROS FESTIVALIAMS (FOTO)

Muzikos festivaliai – vienas didžiausių ir smagiausių vasaros privalumų. Vieniems festai – gyvos muzikos klausymas gamtoje, kitiems – naujų pažinčių ir bendravimo erdvė, tretiems – šėlionės su draugais iki paryčių.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Nesvarbu, kuris variantas tau artimesnis, jei jau akylai saugoji stalčiuje gulintį bilietą arba dar tik renkiesi, kokį festivalį geriau aplankyti, tau pravers pateiktas daiktų sąrašas. Jis padės tau teisingai susikrauti kuprinę ar lagaminą, kad festivalį praleistum taip, kad tai būtų gražiausias ir įsimintiniausias vasaros įvykis.

Patys svarbiausi daiktai tavo lagamine (jau nekalbant apie patį bilietą) turėtų būti palapinė ir miegmaišis. Palapinę geriausia imti vieną, didelę, dalintis su draugais, svarbiausia, kad ji būtų neperlyjama.

Fotolia nuotr.

Ipad‘o vieta namie. Žinoma, nebent nori rizikuoti jo netekti, nors festivaliuose dažniausiai saugumas užtikrintas puikiai, galima rasti seifų, tačiau brangių elektronikos prietaisų imti nepatartina, juolab kai daugumą funkcijų gali atlikti tavo išmanusis telefonas, palikus elektronikos prietaisus ir kitus brangius daiktus namuose festivalio metu bus mažiau nereikalingo nerimo. Festai – pinigų leidimo vieta, juose gausu linksmų, bet mokamų pramogų, skanaus maisto pasiūlymų, nemenka ledų pasiūla. Pinigų tikrai prireiks, bet piniginę pasiimk nedidelę, kad tilptų į šortų kišenę, taip bus patogiau ir saugiau.

Lietpaltis ar skėtis? Festivalio nuotaikos nesugadina blogas oras, tačiau lietus gali būti labai šaltas, o permirkus gali net susirgti, todėl geriau pasiimti lietpaltį. Kodėl būtent jį? Nes koncerto metu jis kitiems netrukdys matyti scenoje šėliojančių atlikėjų, liepaltis gali praversti kaip dekis norint prisėsti ant šlapios žolės, be to jis patogesnis dėl mažesnės savo užimamos vietos ir su juo atrodai linksmai.

Fotolia nuotr.

Vanduo ir maistas. Maisto įsidėk ne per daug ir imk tik negendančius produktus tada bus mažesnė tikimybė apsinuodyti.

Higienos priemonės (šukos, servetėlės, pleistrai ir kt.) Jų festivalio metu tikrai prireiks. Nepamiršk pasiimti vaistų nuo skausmo, juk nenorėtum, kad į tavo puikią nuotaiką kėsintųsi alinantis galvos skausmas.

Perspėjimas miesto mergaitėms – purvo ir vabzdžių bus! Taigi pagalvok kaip ginsiesi nuo jų – drėgnom servetėlėm nuo purvo ir purškalais nuo uodų ar kantrybe? Nepamiršk saugotis saulės, akiniai ir kremas – būtini, galvos apdangalas taip pat.

Jei nuspręsi išsimaudyti vandens telkinyje ar žaisti vandens karą, pravers maudomas ir rankšluostis. Su draugais pasiimkite pledą, ant kurio sugriūsite pailsėti tarp koncertų maratono.

Fotolia nuotr.

Drabužiai. Nepamiršk, kad festivalis nėra madų šou, tad teik prioritetą patogiems drabužiams ir nepamiršk, kad tapti stilingai kartais užtenka tik aksesuarų, nesidėk per daug drabužių, bet nepamiršk ir šiltesnių, nes vakarais būna vėsu. Festivalių aprangos kodas ,,Ryšku. Vasariška. Patogu‘‘. Labai svarbu pasirinkti patogius jau išbandytus batus.

Fotolia nuotr.

Verta kelioninėje kuprinėje atrasti vietos ,,Alias‘‘, kortoms ar kitam žaidimui. Bus smagu netyčiomis užklupusios liūties metu palapinėje sužaisti ,,Palką‘‘, ar po pusryčių besišildant saulutėje aiškintis, kurio draugo reakcija greičiausia žaidžiant ,,Asilą‘‘.   

Tai pagrindiniai daiktai turintys su tavimi vykti į festivalį jau surašyti, žinoma, jų gali būti ir daugiau, kaikurie dalyviai negali vykti į festą nepasiėmę ,,selfie‘‘ lazdelės, kiti be šaltkrepšio, ar pripučiamo čiužinio. Galima pasiimt daug ir viskas atrodo naudinga, tačiau pagalvok kaip nuvyksi į festivalio vietą ir parvyksi iš jos ir ar esi fiziškai pajėgi nešti tiek daiktų, o vėliau ar sugebėsi nieko nepamesti. Nepamiršk, kad festivalio kokybė nepriklauso nuo pasiimtų daktų kiekio ir mažiau suk galvą kaip apsirengti juk laimingi žmonės atrodo gražiai nepaisant to ką jie apsirengę!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis