Programėlė, kurią tikrai norėsi turėti savo telefone (FOTO)

Turbūt žinai apie populiariąją Tinderio programėlę , kuri leidžia laisva valia rinktis, ar sistemos parinktas vaikinas tau patinka.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Visame pasaulyje milžiniško populiarumo sulaukusi programėlė nuo šiol turi savo sesutę. Tai nauja programėlė The WantList, kuri leidžia tau lygiai tokiu pačiu principu kaip ir Tinderis, rinktis tau patinkančius drabužius. Išvydusi tau patinkantį drabužį ar batus, pasirenki juos įsidėti į tau patikusių daiktų sąrašą. O nepatraukusius tavo akies tiesiog atmeti - kaip paprasta!

Stebina tai, jog programa įsimena tavo skonį drabužiams bei batams, todėl automatiškai atmeta variantus, kurie tau yra ne prie širdies. Tad kuo tolyn į mišką, tuo tau tinkamesio stiliaus apdarus programėlė pasiūlys. O vėliau galėsi rinktis pati, kokį drabužį nori užsisakyti. 

Pasiūlymus su drabužiais teikia tokie mados gigantai kaip TopShop, ASOS, Sak`s, MatchesFashion ir kiti. 

Kalbama, jog visos pasaulio fashionistos šiuo metu eina iš proto, norėdamos išbandyti naująją programėlę. Kol ji pasieks ir tavo telefoną - pasvajok, jog gal jau greitai galėsi būti valdove ne tik vaikinų, bet ir drabužių pasirinkime.

Programėlės nuotrauką Apple Watch prietaise rasi čia.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Nori gražesnės veido odos? Pasidalink savo nuomone apie naują PANELĘ apačioje esančioje formoje ir laimėk veido valymo priemonę CLARISONIC! Neužmiršk parašyti savo vardo, pavardės bei el.pašto adreso. Nugalėtoją skelbsime birželio 24 dieną. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis