Tavo asmenybė: kokia ateitis tavęs laukia?

Dažnai būtent mūsų asmeninės savybės suklosto vienokią ar kitokią mūsų ateitį. Juk jei esame uždaro būdo, niekuomet negalėtume dirbti darbo, kuriame reikalingas nuolatinis bendravimas, ir priešingai - pabandyk pleputę uždaryti bibliotekoje...

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Rask tave labiausiai atitinkančią asmeninę savybę ir paskaityk, kokia ateitis tau prognozuojama. 

Jei esi komunikabili. Esi pleputė, nė minutės negalinti nustygti vietoje ir nuolatos kalbanti? Tu tikrai būsi ta, kuri dirbs žiniasklaidoje. Galbūt būsi žurnalistė, o gal vesi televizijos laidą. Tavo entuziazmas tikrai neliks nepastebėtas.

Jei mėgsti ramybę. Dievini jaukius vakarus su knyga, o pasilinksmimo vietas lenki iš tolo? Reiškia, esi intravertiško charakterio, todėl tu ateityje, ko gero, dirbsi labai ramų ir sėslų darbą. Ar pamąstei apie buhalterės ar biuro darbuotojos darbą? Dirbant tokį darbą tikrai bus garantuotas sėslumas ir ramybė.

Jei negali ištverti nė dienos be Facebooko. Naršymu Facebooke prasideda kiekvienas tavo rytas ir baigiasi vakaras? Gali būti ta, kuri dirbs informacinių technologijų srityje. Ten būtina išmanyti visas šiuolaikinių technologijų tendencijas, o jas tu puikiai esi įsisavinusi. Žinoma, vien pasyvaus naršymo Facebooke neužtenka - privalai domėtis ir kitomis naujienos, susijusiomis su virtualiuoju pasauliu.

Jei mėgsti linksmintis. Tau labai patinka šokti, o savaitgalio neįsivaizduoji be išėjimo su draugais į miestą. Neabejotinai gali pretenduoti į renginių organizatorės vietą. Visada būsi ta, kuri sukasi pramogų pasaulyje. Be to, pati galėsi kontroliuoti vakarėlių eigą, ar ne apie tai ir svajoji?

Jei mėgsti vadovauti. Draugai tave laiko ta, kuri visuomet viskam diriguoja: tu nuolatos teiki pasiūlymus, derini susitikimus, skaičiuoji finansus ir darai dar bala žino kiek darbų. Neabejotinai būsi kokios nors įmonės lyderė. Jei turi šias savybes, dėl būsimo darbo stenkis jau dabar, ugdyk savo sugebėjimus.

Jei esi atvira. Atvirumas yra sveikintina savybė, tačiau vis dėlto profesinėje praktikoje jis gali pakišti koją. Atviri žmonės yra vertinami, tačiau ten, kur dirbsi, būtina neperžengti ribos. Vis dėlto tau tinkamiausia vieta - viešbučio administratorės, nes privalėsi būti visiems draugiška ir nuoširdi.

Jei esi uždara asmenybė. Uždarumas gal ir ne pati geriausia savybė, tačiau kai kuriuose darbuose jis labai praverčia. Visai gali būti, jog būsi ta, kuri dirbs bibliotekoje. Šiuolaikinės bibliotekos - labai moderinizuotos, todėl galėsi prisiliesti ir prie šiuolaikinių technologijų, ir prie tavo taip mylimų knygų.

Jei turi lakią vaizduotę. Ko gero, esi visiška vizualikė: analizuoji kiekvieną pamatytą reklamą, nebijai išreikšti savo ateities vizijų ir nuolatos kuri. Tau tikrai tiktų darbas reklamos agentūroje, ten ne tik galėsi išlaisvinti savo lakią vaizduotę, bet ir prisidėti prie įvairiausių kūrybinių idėjų realizavimo.

Jei dažnai esi ironiška. Esi ta, kuri sugeba priversti nusišypoti net ir liūdniausią draugą? Nesvetimas tau ir sarkazmo jausmas? Visko gali būti, jog tu tiesiog privalai rašyti savo blogą. Kuo aštriau - tuo geriau, svarbiausia išlaikyk savo išskirtinį stilių.

Jei visuomet nori išsiskirti iš minios. Dievini madą, stilių, nebijai išeiti į miestą apsirengusi taip, jog atviptų praeivių žandikauliai? Garantuotai būsi ta, kuri dirbs mados srityje. Galbūt kursi drabužius, o gal net pati demonstruosi kolekcijas!

Jei esi jautri. Tau apsiverkti per filmo vietą, kurioje skriaudžiami gyvūnėliai - vieni juokai. Esi ta, kuri myli vaikus ir apskritai esi labai jautri ir sentimentali asmenybė. Ar nepagalvojai apie socialinį darbą? Ten galėtum atskleisti visas savo jautriąsias savybes.

Jei nuolat analizuoji kitus ir save. Kiek tik save pameni, visuomet dievinai analizuoti aplinką ir kitus žmones. Ar bandei tai užrašyti? Visai gali būti, jog turi rašytojos talentą. Čiupk popieriaus lapą ir užrašyk tai, ką matai. Gal tai bus šedevras!

Jei esi kantri. Niekada nesakai, jog pavargai ir apskirtai esi ta, kuri darbą padaro nuo pradžios iki galo? Būtum puiki teisininkė. Jei mėgsti skaityti įstatymus ir turi puikią atmintį, garantuotai tave išvysime teisme sprendžiant bylas.

Jei esi sportiška. Tau kulniuoti į sporto klubą visai nėra prisivertinė veikla, o svarmenis kilnoji su šypsena veide? Pamąstyk apie darbą sporto klube, o gal net lengvąjį kultūrizmą. Mėgsti bendrauti? Tuomet patiktų dirbti ir sporto trenere mokykloje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis