Savaitgalio renginiai: kas įdomaus vyksta?

Šią savaitę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyks gausybė įvairaus pobūdžio renginių bei vakarėlių. Savaitgalį tikrai neliūdėsite – turėsite iš ko rinktis, kur nueiti, ką pamatyti, kur pajudėti. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose klubuose bei koncertų erdvėse skambės ne tik populiarioji muzika, bet ir netradicinė ar net unikali bei išskirtinė.

Dūdų penktadienis! Taip galima būtų pavadinti koncertą, kuris vyks penktadienio, liepos 10 d., vakarą jaukioje Vilniaus vietoje „Veranda“. Mood Sellers Band– tai septynių vaikinukų grupė, kurie save dar vadina orkestro pankais. Jų norimai muzikai išreikšti neužteko standartinės pučiamųjų muzikos, tad vietoj orkestrinių kūrinių Mood Sellers Band groja muziką, kurią patys klauso ir net gi kuria. Šio brass brand‘o koncertuose galima išgirsti tokių melodijų kaip jazz‘o, new orleans second line, disco, balkanų muzikos motyvų ir pačių Moos Seller‘ių išrastų drum‘n‘brass. Nesijaudinkite, nuo tiek dūdų galvos jums tikrai neskaudės, jų muzika jus sužavės!

Kaip visada Vilniaus Liverpool Indie/Rock Bar‘e savaitgaliais rengiami nepamirštami koncertai. Šį penktadienį čia galėsite išgirsti Psichodelinis Šuo ir Working Hobo. Bliuzo ritmais gyvenanti grupė „Psichodelinis šuo“ – tai trys draugai, susipažinę dar mokykloje. Šiuo metu jie skinasi kelią savo kūrybos bei perdainuotomis dainomis ir skleidžia gėrį bliuzo melodijomis. Kiti bliuzuojantys draugai „Working Hobo“ išsiskiria iš minios klajokliams būdingu spontaniškumu bei improvizacija. Su tokia kompanija kaip „Psichodelinis Šuo“ bei „Working Hobo“ penktadienio vakaras tikrais nebus liūdnas! 

Na o šeštadienį tame pačiame Liverpool Indie/Rock bar vyks renginys Loverpool street. Kol vasara tik įgauna pagreitį Liverpool Indie/Rock bar komanda nusprendė išnešti baldus bei muziką į kiemą ir taip leisti kiekvieną vasaros šeštadienį. Šiame renginių cikle bus galima išgirsti bei atrasti nauju muzikinius talentus, gardžiuotis čia pat pagamintu maistu, susitikti su senais draugais bei susipažinti su naujais. Kadangi liepos 11 dieną vyks pirmasis „Liverpool Street“ renginys, ta proga gaminamos ypatingos dekoracijos, bus gaminamos bei patiekiamos bulvytės, ruoštos pagal specialų receptą, pagardintos tradiciniais belgiškais padažais. „Liverpool Street“ – tai visiems atvira, demokratiška erdvė, kurios dalimi gali būti kiekvienas!

Visi žino, jog savaitgalis būna per trumpas, tad kviečiame jį pratęsti Vilniuje, Lofte, pirmadienio vakarą po darbų, kur savo koncertą surengs Liūdni Slibinai. Ši trijulė sugeba liūdnas lietuvio gyvenimo detales apdainuoti labai teatrališkai, išradingai, muzikaliai bei sąmojingai. Savo koncertuose pasitelkdami pop, rock, hip hop bei drum&bass muzikos ritmus „Liūdni Slibinai“ netradiciškai interpretuoja Maironio, Kristijono Donelaičio, Antano Baranausko, Justino Marcinkevičiaus, Sigito Parulskio bei kitų Lietuvos poetų eiles. 

Tad lietingam pirmadienio vakarui tinkamesnio renginio praleisti laisvą laiką tikrai nerasite!
Tuo tarpu trečiadienį, liepos 15 d., LOFTE savo muzikinį performansą surengs Jurgis Didžiulis. Kiekvienas Jurgio Didžiulio koncertas tai ne tik muzikinis jo pasirodymas, tai pasirodymas, kuriame netrūksta vaidybinių, komedijos elementų bei interaktyvumo. Jurgis labai mėgsta eksperimentuoti su muzika, muzikiniais instrumentais bei žanrais. Šie jo eksperimentai davė rezultatą – tai išskirtinis ir nepakartojamas atlikėjo muzikinis stilius, kuriame susipina šiuolaikinės elektroninės šokių muzikos skambesys bei tradiciniais muzikiniais elementai. Puikus vakaras su smagia muzika – kodėl gi ne trečiadienį ir ne LOFTE?

Šiltus vakarus norisi praleisti lauko terasoje ar jaukiame kiemelyje. Jei dar nežinote kur praleisite šio savaitgalio vakarus ar popietes – užsukite į svetainę Kur.lt. Čia visi renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat restoranai, kavinės ir kitos jaukios pasisėdėjimui ar pietums vietos – viską rasite vienoje vietoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis