Devyniolikmetė stebina pasaulį savo drąsa (FOTO)

Kaip dažnai mes nepasitikime savimi... Savo išvaizda, sugebėjimais ar veikla. Tačiau vis dėlto yra panelių, kurios sugeba savimi pasitikėti, nepaisydamos akivaizdžios negalios. Tokios merginos ne tik stebina savo drąsą, bet ir žavi savo pasiryžimu įrodyti pasauliui, jog negalia nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų.

Devyniolikmetė Isa-Bella Leclair iš Kanados tikrai nėra viena iš neįgaliųjų, kurių gėdinasi ar slepia savo negalią. Priešingai! Mergina, kuri turi ganėtinai sunkią negalią (viena jos koja nuo pat gimimo yra smarkiai ištinusi), nesibaimindama aplinkinių reakcijos pozuoja nuotraukose ir viešina jas socialiniuose tinkluose.

Anot aplinkinių, mergina yra pozityvi ir nuoširdi, o plika akimi puikiai matoma negalia jai netrukdo džiaugtis gyvenimu.

Pati Isa mielai pozuoja fotografijose, taip motyvuodama paneles mylėti savo kūną, kad ir koks jis būtų. Ji nevengia fotografuotis nuotraukose su bikiniu, kuris atidengia jos kūną. Ji pati teigia, jog jos negalia neuždraudžia jai vilkėti dailios trumpos suknelės ar bikinio. „Man pasitikėjimas savimi yra pats svarbiausias dalykas. Kai žmonės mato tave pasitikinčią savimi, net jei tu turi negalią, jie nejaučia tau gailesčio ar kažko panašaus - jie tavimi žavisi“ , - pasakojo jaunoji mergina.

Tokio pasitikėjimo savo jėgomis galėtų pavydėti ir sveikos merginos! Kaip dažnai, kompleksuodamos dėl savo kūno formų, mes prarandame tikėjimą savimi... Ar ne metas imti pavyzdį iš tokių merginų kaip Isa?

Motyvuojančias Isos nuotraukas gali rasti čia ir štai čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis