5 programėlės, kurias privalai atsisiųsti vasarą

Vasara yra puikus metas ne tik pailsėti, paatostogauti, bet ir išmokti daug naujų dalykų. Tam puikiai tinka mobiliųjų telefonų programėlės, kurias parsisiuntusi galėsi naujų dalykų mokytis ir paplūdimyje ar prie ežero.

Apie ką mes čia? Yra 5 šaunios programėlės, kurios padės tau pasitikti naujus mokslo metus patobulėjusiai ir išmokusiai kažką naujo. Beje, jas parsisiuntusi pagerinsi ir savo anglų kalbos žinias!

1. Daily Art. Dievini meną ir paveikslus? Šauni programėlė pavadinimu Daily Art turėtų tau patikti. Parsisiuntusi ją kiekvieną dieną į telefoną ateis pranešimas apie naują garsų pasaulyje paveikslą. Jame bus surašyta visa informacija apie paveikslo metus, tapytojo asmenybę ir taip toliau. Pirmyn mokytis meno pagrindų! 

2. Word Of The Day. Jei kažkiek supranti angliškai, tau pravers programėlė, skirta mokytis naujų, reikšmingų, tarptautinių žodžių. Tikrai padarysi savo draugams įspūdį praturtindama savo žodyną. Kiekvieną dieną į telefoną ateis po vieną naują žodį su jo aprašymu, todėl jį puikiai galėsi panaudoti savo kasdieninėje kalboje.

3. Food Network. Vasarą pasiryžai išmokti gaminti naujus patiekalus? Mokykis receptų net ir gulinėdama paplūdimyje. Parsiuntusi programėlę Food Network galėsi rasti daugybę gardžių receptų, kuriuos galėsi išmėginti ir pavaišinti draugus pikniko metu.

4. Duolingo. Kalbų žodynas tavo mobiliajame telefone? Žinoma! Duolingo programėlė leis tau mokytis kalbų pagrindų, todėl atostogaudama tikrai patobulinsi savo norimos išmokti kalbos žinias.

5. Nasa. Vasaros naktimis dievini stebėti žvaigždes? Tuomet tau patiks programėlė apie kosmosą. Ji vadinasi Nasa ir ją parsisiuntusi galėsi peržiūrėti daugybę gražių visatos nuotraukų, sužinosi apie naujausias Nasa misijas ir kita.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis