Pasiūlymai, ką veikti vasarą lyjant lietui

Lietus nutraukė visus tavo šiandienos planus? O gal nuotaika subjuro dėl to, jog užuot leidusi laiką gryname ore, privalai sėdėti namie? Štai tau keli pasiūlymai, ką smagaus gali nuveikti, kai už lango pila lietus.

Pagamink kažką naujo. Sau, draugei, draugui, tėvams. Lietingi orai puiki galimybė likti namie ir lavinti savo kulinarinius įgūdžius. Kadangi dabar vasarą, suplak gardų vaisių kokteilį ar pagamink gaivų ledų tortą.

Išlįsk į lauką. Nebijok lietaus! Čiupk guminius batus, lietpaltį ir lėk į lauką pasivaikšioti. Juk po balas pabraidžioti tikrai smagu, ypač su gera kompanija.

Sukurk savo ateinančios savaitės planą. Sako, jog sėkmingi žmonės išsilaiko sėkmingais dėl to, jog nuolatos viską planuoja. Sukurk savo savaitės planą, pirmu punktu pažymėdama, jog visų kitų punktų privalai laikytis!

Paskambink tam, kam seniai skambinai. Tikėtina, jog lyjant lietui ir tavo draugai bus namuose, todėl paskambink seniai girdėtai draugei ir paplepėk.

Naršydama internete padaryk kažką naudingo. Lyjant lietui mėgsti pasedėti prie kompiuterio? Nešvaistyk laiko veltui - peržiūrėk tikrai naudingą, pamokantį filmą, pasimokyk užsienio kalbos žodžių.

Pasikviesk savo draugus žaidimų vakarui prie žvakių. Pasikviesk gerą draugų kompaniją ir surenkite jaukų žaidimų vakarą.

Pasportuok namie. Kadangi lauke jau nepabėgiosi, gali surengti sporto užsiėmimus namie, tiesiog ant kilimėlio. Ir nuotaika iš karto pakils!

Padaryk namie pertvarką. Jau kone milijoną metų rengiesi persitvarkyti drabužių spintą ar kosmetinę, tačiau vis neatrandi laiko? Puiki galimybė tai daryti lyjant lietui. Tikrai ne šviečiant saulei...

Matuokis drabužius. Jau seniai svajojai, kaip pagaliau rasi laiko pasimatuoti drabužių derinius? Puiki proga, o į kompaniją dar pasikviesk drauges, galbūt jos turės patarimų.

Pasidaryk koliažą iš nuotraukų. Siena atrodo tuštoka? Čiupk kartono lapą ir klijuok ant jo brangias tau nuotraukas. Papuoši kambarį akimirksiu!

Tingiauk... Drybsok lovoje, išsimiegok, žiūrėk serialą, valgyk. Pasidaryk sau poilsio dieną tam, jog kitą dieną, kai jau švies saulė, būtum aktyvi ir pailsėjusi.

Išsimaudyk vonioje, prisipylusi mėgstamų eterinių aliejų. Užsidek žvakę ir panirk į šiltą vandenį. O jei dar šalia puodelis kvapnios arbatos ir gera knyga, ko daugiau reikia?

Atlik grožio procedūras. Lietui lyjant galima atlikti įvairias su grožiu susijusias procedūras, pavyzdžiui, kaukių tepimą, odos šveitimą ar kita. Išmėgink naują kaukių receptą ar naminį kūno šveitiklį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis