Žmogaus KŪNO KALBA. 3 efektyviausi būdai išmokti ją skaityti

Turbūt ne viena iš mūsų svajojome iš žmogaus kūno kalbos suvokti, ką jis turi omenyje. Iš tiesų išmokti to visai nėra sunku. Išmokus atskirti žmogaus kūno kalbos signalus, kaipmat galima atspėti žmogaus emocijas, neigiamas ar teigiamas mintis, susijaudinimą ar liūdesį.

Tad kokios yra 3 pagrindinės kūno kalbos pamokos, kuriomis vadovaudamasi gebėsi pradėti skaityti žmogaus kūno kalbą?

1. Motyvacija ir noras išmokti tai daryti. Visų pirma, apsiginkluok kantrybe. Išmokti žmogaus kūno kalbos reikia laiko, vasara - puikus metas tai daryti. Pasiruošk tam. Paskirk vieną savaitę žmogaus kūno kalbos nagrinėjimui. Analizuok atidžiai, pastebėdama kiekvieną detalę, o pamatytus vaizdus vėliau nagrinėk savo galvoje.

2. Žmonių analizavimas. Kasdien, bent 10 ar 15 minučių skirk žmonių elgesio analizei. Būtina pasitinkti vietą, kur yra daug žmonių. Pavyzdžiui, parkas, prekybos centras, naktinis klubas ar panašiai. Tau nebūtina bendrauti su kiekvienu iš žmonių, priešingai - bendraudami mes sunkiai sukoncentruojame dėmesį į kūno kalbą, nes svarbą teikiame žodžiams. Atsisėsk kur atokiau ir patyrinėk žmonių elgesį. Ten, kur yra duag žmonių, galima išvysti daug gestais išreikštų emocijų, nes žmonės minioje nesijaučia suvaržyti. Stebek jų gestus, kiekvienam žmogui skirdama po 2 - 3 minutes.

3. Televizijos ar filmo internetu žiūrėjimas be garso. Galbūt skamba keistokai, bet tikrai padeda. Jei vakare susiruošei žiūrėti filmą, bent 10 minučių stebėk jį be garso. Taip aiškiau matysi žmonių emeocijas, jų išreikštus jausmus. Vėliau atsuk įrašą su garsu ir pažiūrėk, ar teisingai supratai, apie ką šnekėjo filmo herojai.

Ir atmink: yra žmonių, gebančių suvokti kitų žmonių kūno kalbą be didelių pastangų. Visgi jei tu tokio sugebėjimo neturi, būtina praktikuotis. Tam svarbu didelis noras ir pastangos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis