„Instagramas“ uždraudžia tai, kas piktina paneles (FOTO)

Jei esi aktyvi Instagramo naudotoja, be hashtagų naudojimo neįsivaizduoji veiklos šioje socialinėje platformoje. Juk hashtagai yra puiki galimybė paieškoti Instagrame tokių profilių, kurie tau atrodo patraukliausi.

Vis dėlto Instagramas šiuo metu yra purtomas draudimų. Visų pirma, visai neseniai Instagramo vadovai uždraudė naudoti hashtagą #Curvy, kuris buvo užblokuotas dėl prieštaringų merginų kūnų vaizdų. Vis dėlto #Curvy hashtagas vėl buvo atgaivintas, mat jame, pasirodo, neslypi nieko bloga.

Naujausias Instagramo vadovų taikinys hashtagas #Goddess. Tokiu hashtagu užvadintų nuotraukų išvysti nebegalėsime. Hm, įdomu, juk tai nėra susiję su kūno kultu, kodėl būtina blokuoti šį hashtagą?

#Goddess hashtagas dažniausiai yra susijęs su dvasingomis merginų nuotraukomis, jos dažnai yra vaizduojamos nuogos, tačiau tai tikrai neatrodo vulgaru ar nepadoru.

Būtent dėl to sukilo šio hashtago gerbėjos, kurios į Instagramą kelia nuotraukas su prierašais, jog nori, kad hashtagas vėl būtų leidžiamas.

Iš tiesų, Instagramo vadovų draudimai gali pasirodyti keistoki. Kai kas sako, jog net šiek tiek prieštaraujantys merginų lyčiai. Kas ten žino, gal greitai Instagramas vėl sugrąžins hashtagą #Goddess , kaip ir #Curvy.

O tu ar naudojiesi šiais hashtagais?

#goddess #goddesses #bringbackthegoddess #divinefeminine @instagram

A photo posted by @theshiningturtle onParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis