5 telefono programėlės, kurios padės susirasti vaikiną

Nusibodo „Tinderis“? Štai tau dar penkios programelės, kurios padės tau greitai susirasti vaikiną. Na, arba nueiti pasimatymą smagiam laiko praleidimui!

Love Flutter. Jokių sprendimų pagal viršelio išvaizdą! Gražius selfius ir nuotraukas iš paplūdimio palikime nuošalyje. Šios programėlės esmė - gali rinktis vaikiną tik pagal jo parašytą frazę. Tai gali būti jo mėgstamiausio rašytojo žodžiai, jo paties nuomonė apie meilę ar kitos jį įkvėpiančios frazės. Programėlė patiks toms, kurioms išvaizda tėra antraeilis dalykas, o orientuojasi jos į vaikino vidinį pasaulį.

How About We. Pritrūkai idėjų pasimatymams? Jų tikrai rasi pasinaudojusi šia programėle. Jos esmė - matai vaikino profilyje pasiūlytus pasimatymo praleidimo būdus, pavyzdžiui, pasivažinėti dviračiais, plaukti baidarėmis ar nulėkti į zoologijos sodą. Tuomet pasirenki vieną jų. Jei vaikinas sutinka, jūs jau turite pasimatymo plano idėją ir keliaujate susitikti! Net jei nenori konkrečių susitikimų, programėlė gera galimybė, jei nuolat pristingi idėjų pasimatymams su vaikinais, sutiktais realybėje.

Hitch. Tai alternatyva populiariajam „Tinderiui“, tik tavo simpatiją renkiesi ne tu, o... tavo draugai! Šios programėlės veikimo principas labai nesudėtingas. Prisijungi per Facebooką, o tuomet gali suvedinėti savo draugus - jungti kartu tuos, kurie, tau atrodo, visai tiktų į porą. Taip tavo draugai gali tave suporuoti su visai neblogu vaikinu.

Checkhimout. Tavo hobis apsipirkinėjimas? Dabar galėsi apsipirkti ne drabužių, o vaikinų parduotuvėje. Programėlė suteikia galimybę į savo „pirkinių krepšelį“ įdėti tau patikusius vaikinus. Lengva ir smagu, kai neturi ką veikti ir nori pasižvalgyti po vaikinų teritoriją.

Bumble. Ši programėlė merginoms suteikia ypatingą teisę rinktis. Programėlės esmė lygiai tokia pati, kaip ir „Tinderio“, tik naudojant ją pokalbį gali pradėti tik panelė. Žodžiu, vaikinams nėra jokio šanso užkalbinti patikusią merginą, tačiau jie visuomet žino, jog juos užkalbinusi panelė tikrai jiems simpatizuoja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis