Sunku patikėti: jaunas žmogus nevalgo jau 2 metus

Tikriausiai ir tau yra puikiai pažįstamas jausmas, kai ateinant raudonosioms dienoms, rodos, galėtum suvalgyti tonas maisto. Bet apsiriboji tik keturiasdešimt šokolado plytelių, dėže traškučių ir penkiais litrais gazuotų gėrimų.

Juokas juokais, bet mėnesinės tikrai iššaukia milžinišką alkį. Tačiau pagalvok, kas būtų, jei alkį jaustum VISUOMET. 

Būtent tokius jausmus nuolatos jaučia JAV gyvenantis paauglys, kuris dėl stiprios alergijos maistui, nieko į burną nedėjo jau 2 metus!

Iki, šokoladiniai pyragėliai, mamos kotletai ir grietininiai ledai. Vargšelis devyniolikmetis Alex Visker nuo pat vaikystės kentėjo nuo didelių skrandžio skausmų, kol galiausiai daktarai nustatė diagnozę - jis yra alergiškas maiste esantiems proteinams, todėl privalo nustoti valgyti.

Vis dėlto be maistinių medžiagų joks žmogus nebūtų gyvas, tad jo skrandyje daktarai patalpino maitinimo vamzdelį, kuris suteikia Alexui energijos ir galimybę gyventi. 

Alexas, kaip ir visi normalūs paaugliai, eina su draugais į kavines, vedasi savo merginą valgyti ledų ir niekuomet nepriekaištauja, jei jo aplinkoje žmonės valgo gardų maistą.

Du metai „nevalgymo praktikos“ padarė savo. Nors Alexui sunku, jis jaučiasi stiprus.

„Aš alkanas, aš noriu valgyti, man tįsta seilė žiūrint į gardų maistą, bet žinau, jog aš negaliu to daryti. Aš džiaugiuosi, kad bent esu gyvas“, - žurnalistams pripažino jaunuolis. 

O ką tu darytum, jei prarastum galimybę valgyti skanų maistą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis