Savaitgalio renginiai. Kur nueiti?

Savaitgaliui jau ruošiasi visi Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos naktiniai klubai bei lauko terasos. Už miesto ribų statomi palapinių miesteliai ir didelės festivalių scenos. Ir visa tai tam, kad jūs galėtumėte pamiršti šiokiadienių darbus, visas problemas ir bent kelias valandas praleisti visiškai atsipalaidavę, pasidavę muzikos garsams bei aktyvioms pramogoms.

Penktadienį, liepos 31 d., prasidės net du grandioziniai muzikos ir pramogų festivaliai Lietuvoje. Kaip ir kiekvieną vasarą jau pora metų iš eilės Lietuvos liaudies ir buities muziejuje vyks madingos muzikos festivalis „Granatos Live 2015”. Net trys dienos, keturios scenos, nesibaigiančios pramogos, nuostabi gamta, unikali ir išskirtinė aplinka, daugybė pasaulinio bei Lietuvos muzikos žvaigždžių! Visa tai – „Granatos Live 2015”! Šis festivalis pritraukė tokias muzikos žvaigždes kaip britų grupė „Bastille“, atlikėjai John Newman, Dub Fx, James Morrison, grupės „Instrumenti“, „Frensh-Soler“ ir dar daug kitų. Šiais metais festivalio organizatoriai yra paruošę ne vieną naujieną bei staigmeną festivalio dalyviams. Liūdna ir nuobodu čia tikrai nebus!

Festivalis „Roko naktys 2015“ – vienas seniausių muzikos ir pramogų festivalių Lietuvoje praėjusiais metais po trumpos pertraukos vėl grįžo į Lietuvoje vykstančių festivalių areną. Išskirtinėje vietoje, Zaraso saloje vykstantis festivalis sutraukia minias Roko muzikos stiliaus gerbėjų. Atvyksiantys į festivalį galės mėgautis ne tik kokybiška muzika, bet ir unikaliomis aktyviomis pramogomis ir ežero atgaiva. Per daugybę metų vykusius „Roko naktys“ festivalius scenose buvo galima išvysti tokius roko monstrus kaip „Breed 77“, Blaze Bayley, „Eluveitie“. Čia taip pat pasirodė ir daug Lietuvos roko muzikos žvaigždžių: „Rebelheart“, „Thundertale“, „Bix“, Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis ir kiti. Liepos 31 dieną Zarasai tikrai nemiegos!

Likusiems mieste liūdėti neteks. Kaune, Ryšių kiemelyje 837, organizuojamas koncertas NOCTURNE: Night Marks Electric Trio (PL). Penktadienio vakarą kiemelyje skambės džiazas, hiphopas, soul ir elektroninė muzika – bičiuliai iš Vraclavo sugeba visus šiuos stilius supinti į vieną nepakartojamą skambesį. Nenustojantys ieškoti įkvėpimo, pastoviai tobulėjantys, ieškantys naujovių, ieško naujų vokalistų ir kitų talentingų žmonių, kurie prisidėtų prie jų kuriamos muzikos. Yra teigiančių, jog tuo metu, kuomet šiek vyrukai scenoje sujungia vokalus, klavišinius, bosus bei beat‘us – neįmanoma nusėdėti vienoje vietoje. Nusiteikite smagiai šokių nakčiai!

Šeštadienio naktį, rugpjūčio 1 d., turbūt, smagiausia bus Klaipėdos PORT night club by BarBar‘a naktiniame klube, kur savo pasirodymą surengs ir vakarėlio aistras kurstys Donny Drumz. Grįžęs po 4 mėnesių viešnagės Tailando geriausiuose klubuose ir švenčiantis 10-metį klubinės/elektroninės muzikos scenoje, Donny Drumz savo gimtojo miesto Klaipėdos geriausiame klube žada sukurti tikrą egzotiškų ritmų šou. Įdomiu, išskirtiniu „Timbales“ perkusiniu instrumentu Donny Drumz atlieka 100% gyvą improvizaciją. Prie svečio prisijungs ir scenoje pasirodys Barney M bei PORT Dancers šokėjos.

Pratęsiant savaitgalio linksmybes trečiadienį Vilniaus Vasaros Terasoje po ilgos tylos pasirodys legendinė roko muzikos grupės „Rebelheart“. Tris kartus pripažinta geriausia Lietuvos roko grupe, koncertavusi Ispanijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje ir dar daugelyje kitų Europos šalių, grupė „Rebelheart“ rugpjūčio 5 dieną Vasaros terasoje susirinkusius gerbėjus žada pradžiuginti ne tik savo hitais tapusiomis dainomis, bet ir naujais kūriniais iš naujausio grupės albumo „Mysteria“. Vienoje scenoje kartu su Lenny Kravitz, Marilyn Marnson, Def Leppard ir dar keletu kitų, žymiausių pasaulio roko atlikėjų, grupė žada smagų vakarą savo ištikimiausiai lietuviškai publikai.

Kaip sako – nepaleiskite savaitgalio laiko pavėjui ir išnaudokite jį tinkamai! Renginiai Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje – tik svetainėje Kur.lt. Kur.lt – renginių gidas tavo mieste!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis