5 būdai, kaip paversti savo kambarį jaukumo oaze

Namai yra vieta, į kurią visumuomet norisi sugrįžti. Kad ir kur bebūtum! Todėl susikurti jaukų kambarį yra būtina, jei nori namuose jaustis saugiai ir gerai. Yra penki būdai, kuriais vadovaudamasi savo kambarį paversi jaukia oaze!

1. Atkreipk dėmesį į kambario sienų, baldų ir daiktų spalvas. Kambarys iš karto yra jaukesnis, kai renkiesi gelsvas, rausvas, žalsvas spalvas. Ir priešingai - mėlynos, violetinės, tamsiai rudos spalvos nuteikia niūriai. Jei taip nutiko, jog kambaryje stovi tamsi spinta, dekoruok ją. Gali apklijuoti ją piešiniais, smagiomis nuotraukomis ar koliažais. Pasistenk, jog kambaryje būtų kuo mažiau tamsių spalvų.

2. Pasidaryk širdžiai mielą kampelį. Kambarys gali būti didelis, erdvus, bet širdžiai mielas kampelis turi būti kiekvienos panelės kambaryje. Apie ką mes čia? Tai gali būti kampas, kuriame laikai savo mėgstamiausias knygas, statulėlių kolekciją, makiažo priemones ar kita. Dievini kūrybą? Paskirk vieną kambario kampą savo kūrybos darbams - pagamintiems papuošalams ar parašytoms novelėms. Nepamirkšk žvakės, smilkalų - tai suteiks jaukumo.

3. Mėgstama atributika. Dievini kokią nors žvaigždę? Negali gyventi be kokios nors rūšies šokolado? Pasistenk, jog tau akiai malonių daiktų būtų kuo daugiau. Tai gali būti plakatas su mėgiama žvaigžde, puodelis su mėgstamų saldainių pakelio emblema. Svarbu tai, jog tai, kas tave supa, būtų tau artima ir malonu.

4. Nepamiršk šviesos! Šviesus, saulėtas kambarys visuomet bus jaukesnis už tamsų. Vis dėlto, jei gyveni gana tamsiame kambaryje, nepamiršk šviestuvų. Įsigyk toršerą - jį gali dekoruoti dekupažo technika, jog šis atrodytų dailesnis ir įdomesnis. Kas vakarą įsijungusi toršerą, sklindant jaukiai šviesai, galėsi skaityti knygą ar žiūrėti filmą.

5. Neapsikrauk daiktais. Taip, smulkmenėlės yra gerai, tačiau kamabaryje laikyti per daug daiktų irgi nėra geras variantas. Juk tikimybė, kad greitai kambarys pasidarys netvarkingas, yra didesnė, kai ant stalo ar žemės mėtosi daugiau daiktų. Todėl geriau tai, ko nereikia kasdieniniam naudojimui, įdėk į spintą, o matomose vietose palik tik tai, ką daugiausiai naudoji. Žinoma, nepamiršdama jaukumą kurstyti keliomis mielomis smulkmenėlėmis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis