Savaitgalio renginiai: ką nuveikti, kur nueiti?

Sakot - vasara į pabaigą? Daugiau optimizmo! Dar visas mėnuo linksmybėms, pramogoms, draugams ir vakarėliams. O kad būtų ką papasakoti rudeniop grįžus prie darbų – štai keli pasiūlymai jūsų laisvalaikiui mieste.

Šį penktadienį Klaipėdai ypač nuskilo - SKY 21 terasoje pasirodymą surengti žada vienas gražiausių vaikinų Europoje (taip, tai oficialu) – Vaidas Baumila! Seni geri hitai ir naujos užburiančios melodijos, energija ir jaukumas, staigmenos ir gyvas garsas – tai ir dar daugiau Vaido vasaros koncerte. Fantastiškos emocijos ir šviesų šou užburs Klaipėdą ir pavers šį vakarą įsimintu.

Renginio organizatorius „Vaiduokliai“ siūlo fantastišką pramogą mieste – orientacinį žaidimą „Miesto labirintai“. Žaidime gali dalyvauti didelis draugų būrys, nes žaidimo metu dalyvaujanti kompanija suskirstoma į komandas po 4-6 asmenis. Tai aktyvus, azartiškas žaidimas mieste, kuris privers pasukti galvą, skatins kūrybiškumą, reakciją bei įžvalgumą. Spręsite mįsles, ieškosite paslėptų užduočių, būsite gryname ore ir dar geriau pažinsite savo miestą. Įspūdžiai išliks dar ilgai po žaidimo!

Visi Kauno klajokliai, ieškantys įkvėpimo ir vasariško šėlsmo, šį šeštadienį neturėtų aplenkti Kauno senamiesčio, nes Ryšių kiemelis 837 virs mini miesto festivaliu „Žibintas“ ir atsivers naujais melodijų garsais. Folk‘as, blues‘as ir rock‘as skambės kiemelio skliautuose ir kvies pasikrauti geros energijos bei praplėsti muzikinį akiratį. Festivalis nemokamas – o tai puiki žinia norintiems susipažinti su tokiomis grupėmis kaip MOVO, Cats in Cosmos ir Šarūnas Petrutis. Atviras visiems ir žadantis nušviesti Kauno muzikos padangę – toks tas išskirtinis renginys „Žibintas“.

Ką hipsteriai veikia sekmadienį? O gi švenčia Tarptautinę vinilinės plokštelės dieną! Kviečiame užsukti į Užupyje įsikūrusią Downtown Forest Hostel & Camping terasą ir sudalyvauti šiame nekasdieniškame renginyje. Čia, po atviru dangumi, susirinks pachill’int vinilui neabejingi vilniečiai ir miesto svečiai; didžėjai suks plokšteles; vyks nebe pirmą gyvenimą skaičiuojančių plokštelių prekyba ir mainai. Ir dar, šalia viso šio gėrio, suksis grilio meistras bei gamins gardžiausius burgerius! Praktiškai idealus sekmadienis!

Sakot buvo geras sekmadienis? Palaukit pirmadienio – jį „nuneš“ Skamp pasirodymas! Scenos dinozaurai, žinantys kaip priversti publiką šėlti iki pamišimo, 20 valandą užkariaus Lofto sceną. Taigi, po pirmadienio darbų šiaušiam į Loftą (kur nuo 17.30 val. visam maisto meniu -20% nuolaida), pasistiprinam ir atiduodam visas savo jėgas Skamp‘am – čia kad savaitė prasidėtų fantastiškai!

Daugiau įvairaus plauko renginių pasiūlymų rasite pramogų ir renginių portale www.kur.lt. Naudokitės proga kiekvieną dieną praleisti prasmingai, atrasti naujas miesto erdves, savo ausis pamaloninti muzikiniais pasirodymais, o akis – naujausiais ir laiko patikrintais spektakliais. Kur.lt – už Tavo pramogas - Tavo mieste!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis