Intrigos atomazga: startuoja festivalis „Karklė 2015 Live Music Beach“

Kelis šimtus gyventojų turintys Karklės kaimas ir jo apylinkės nuo šiandien trims dienoms pasipildys 12.000 laikinų rezidentų, kurie su taikia misija įsikurs šioje pajūrio vietovėje. Misijos pavadinimas - „Karklė 2015 Live Music Beach“, didžiausias ir daugiausiai susidomėjimo sulaukiantis muzikos bei pramogų festivalis Lietuvoje. Ir jis startuoja jau šiandien!

„Sklandus pasirengimas, sėkmingai įgyvendinti visi mūsų ambicingi sumanymai, naujovės, kurios įlies šviežio kraujo į jau šeštus metus rengiamą festivalį, visų tiekėjų ir dalyvių geranoriškumas, pagaliau, šiemet į mūsų pusę stojęs puikus vasariškas oras pranašauja neeilinę fiestą. Mes ir patys nekantraujame išvysti, kaip visas ilgas bei įtemptas pasiruošimo procesas virs kūnu. Juolab kad esame išsikėlę sau tikslą sustiprėti tarptautiniu festivalinės kultūros mastu ir rinkomės būtent tokius sprendimus, kurie priartintų mus prie šio tikslo, o Lietuvos ir aplinkinių šalių publikai leistų išvysti aukščiausio lygio muzikos ir pramogų šou“, - sako „Karklė 2015 Live Music Beach“ organizatoriai kompanija „Renginių Centras“.

Laukia nuo 11 val.

Festivalio palapinių miesteliai ir parkingai atidaromi šiandien nuo 11 val. Tad, anot rengėjų, jei tik yra galimybių, delsti prisiregistruoti bei trims dienoms apsigyventi muzikos ir laisvės oazėje Karklėje nevertėtų, nes būtent šiandien pasirodys didžiausios šių metų festivalio žvaigždės.

Organizatoriai primena, kad tie, kurie į pajūrį žada vykti traukiniu, gali pasinaudoti festivalio bičiulio bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ teikiama 30 proc. nuolaidą, kuri bus pritaikyta pateikus festivalio bilietą. Iš Klaipėdos geležinkelio stoties pagal specialų grafiką (skelbiamas karkle.com) yra organizuojamas visuomeninis transportas tiesiai į Karklę.

Vykstantieji nuosavais automobiliais turėtų atkreipti dėmesį į specialiai parengtą transporto eismo schemą ir paisyti ženklų. Eismas į Karklę nuo Palangos plento bei keliu Klaipėda-Dargužiai-Karklė organizuojamas viena kryptimi, atvykusieji automobiliais, juos galės palikti specialiai įrengtose mokamose aikštelėse.

Dėmesio, Karklės kaimo turizmo sodybų, muziejų, „Gamtos perlo“ restorano, viešbučių lankytojai atvykę į vieną iš vietų įsikūrusių Karklės kaime galės nevaržomai pasiekti norimą tašką apie tai informavę kontrolės postų darbuotojus.

Anot festivalio organizatorių, tie, kas iki šiol svarsto, ar vykti į festivalį, šiandien dar turi galimybę įsigyti paskutinius porą šimtų bilietų visoms trims dienoms per tiketa.lt. Atvyksiantieji tik šeštadienį, galės įsigyti vienos dienos bilietą vietoje.

Įspūdinga pirmojo vakaro programa

Veiksmas Karklės paplūdimyje, kur įrengta festivalio „Beach Stage“, šiandien prasidės jau nuo 14 val. Čia praktiškai be pertraukų publiką užvedinės įvairūs didžėjai ir atlikėjai, įskaitant garsiuosius latvius Bogdan Taran ir Max Lomov bei reperį iš Danijos Felix De Luca.

Garbė atidaryti šių metų Karklės festivalį pagrindinėje scenoje suteikta vienam geidžiamiausių Lietuvos atlikėjų Mantui, kurio pasirodymas prasidės šiandien 18 val. Iškart po jo driokstelės vienas iš festivalio hedlainerių – britų atlikėjas Marlon Roudette, ypač išgarsėjęs tokiais singlais, kaip „New Age“ ir „When The Beat Drops Out“.

Po to įtampa pagrindinėje scenoje tiks augs, nes tą patį vakarą joje pasirodys britų elektroninės muzikos prodiuseris, dainininkas ir reperis „Example“ kartu su žinomu didžėjumi DJ Wire. Tačiau ir tai dar bus tik pusiaukelė į tikrą ekstazę, nes po vidurnakčio pagrindinėje Karklės festivalio scenoje pasirodys laukiamiausia šių metų kompanija - britų dramenbeiso grupė „Rudimental“. Kaip pasakojo šios grupės narys Piers Agget, jų pasirodymo Karklėje metu scenoje bus 11-12 žmonių: klavišininkai, gitaristas, pučiamųjų orkestras, keturi vokalistai, būgnininkas. Tai bus išties masyvus šou su daug muzikantų ir daug energijos.

Po šėlsmo prie pagrindinės scenos lauks puikus pirmojo vakaro finalinis akordas: naktį, apie 01.30 val., elektroninės muzikos klube („Electronic Club“), kuris įsikūrė apie 5.000 žmonių talpinsiančiame angare, savo pasirodymą surengs taip pat vienas iš labiausiai Karklėje laukiamų svečių - elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas TIGA iš Kanados.

Kiek ramesnėje ir labiau romantiškoje Kopų scenoje („Dune Stage“) šiandien pasirodys lietuviai „Makchu Pikchu“, Alina Orlova, grupė „Ba.“ Šioje scenoje rengiami ir vėlyvieji pasirodymai, kurių pradžia numatoma apie 2 val. nakties, po to, kai užges pagrindinės scenos šviesos. Pirmosios nakties „naktibaldos“ - pernykščio Karklės festivalio jaunų grupių konkurso „Golden Fish“ nugalėtojai grupė „Z on A“.

Kitoje dengtoje erdvėje – „Livemusic.lt Club“, kuris talpins apie 3.000 žmonių, šios dienos favoritai – viena populiariausių ir originaliausių Estijos roko grupių „Elephants from Neptune“, pasižyminti savitu indie, bliuzo ir psichodeliniu skambesiu, taip pat lietuviai „Thundertale“ bei „Lilas ir Innomine“.

Energijos užtaiso užteks visoms trims dienoms

Kad ir kaip įspūdingai skambėtų pirmosios Karklės festivalio dienos atlikėjų sąrašas, organizatoriai šį vakarą visų kulkų dar tikrai neiššaudys, tad ir šeštadienį bei sekmadienį publikos laukia įspūdingi pasirodymai: originalius šou rengiantys ir lietuvių ypač mylimi islandai technomuzikos veteranai „GusGus“, Marijonas Mikutavičius, Jurga Šeduikytė, Leon Somov & Jazzu, buvusio skandalingosios baltarusių grupės „Lyapis Trubetskoy“, kuri pernai triukšmingai atsisveikino su publika, solisto projektas „Brutto“, Lietuvos grupės „Lemon Joy“, „Antis“, „Rebelheart“, „G&G Sindikatas”, „Jama & W“ ir daugelis kitų – iš viso apie 60 atlikėjų ir grupių koncertų.

Būkite pasiruošę išbandyti save ir įvairiuose atrakcionuose bei netradicinio sporto rungtyse. Festivalio metu rengiamas „Akvilės“ kosminio tinklinio čempionatas, kuris vyks ant milžiniškos pripučiamos aikštelės, „Slamball“ dėjimo į krepšį varžybos specialioje aikštelėje su batutais, organizuojama daugybė vandens pramogų: baidarės, irklentės, kateris su pripučiamu vandens ratu, vandens slidės, jėgos aitvarai ir kt. Ekstremalaus sporto mėgėjai tradiciškai gali atvykti su savo BMX dviračiais, riedlentėmis bei kitomis priemonėmis – festivalio teritorijoje įkurta „Street Zone“.

Norinčiųjų laisvalaikį leisti ramiau laukia kino teatras po atviru dangumi, Karklės festivalio biblioteka, hamakų parkas ir, žinoma, tradicinis hipių turgelis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis