Tobulumui ribų nėra: pribloškia menas, susijęs su žvaigždėmis (FOTO)

Kai kurie žymūs žmonės gerbėjų yra laikomi tobulais - nepriekaištingi veido bruožai, vešlūs plaukai ir grakštūs kūnai. Žvaigždžių manijos apsėsti gerbėjai stengiasi visais įmanomais būdais kuo tiksliau nukopijuoti įžymybių išvaizdą.

Šią tendenciją puikiai suvokia ir vizualinio meno atstovas, internete pasivadinęs ThatNordicGuy slapyvardžiu. 

Jo meno esmė - sukombinuoti įžymybių išvaizdos bruožus ir perteikti tai kompiuteriu redaguotuose nuotraukose. Juk smalsu pamatyti, kokį vaizdą gausime sudėję Megan Foz akis, Angelinos Jolie lūpas ir Beyonce plaukus? Būtent todėl menininkas atidžiai renkasi žvaigždes, kurių išvaizdos bruožus norėtų sudėti į vieną ir praleidžia ne vieną valandą kompiuterinėmis programomis jungdamas įžymybių išvaizdos elementus.

Pats internetinis meninininkas vienam žiniasklaidos kanalui prisipažino, jog tokia veikla užsiima jau penkerius metus, tačiau pats savo darbų pernelyg garsinti nesistengia. Regis, to daryti jam ir neprireiks, mat garsas apie jo internetinį nuotraukų profilį jau plačiai pasklidęs.

Kas ten žino, gal toks kompiuteriu pagražintas veidas ne tik pritrenks įspūdinga išvaizda, bet ir pranoks tikrų, gyvų įžymybių grožį? Beje, peržiūrint nuotraukas galima pastebėti tendenciją, jog labiausiai įžymybių tapatybę išduoda jų akys, mat atpažinus akis lengvai galima atspėti ir tai, kokia tai yra įžymybė.

Iš nosies, lūpų ar plaukų atskirti įžymybės vardą sunkoka, tačiau pamėgink paspėlioti,

Įžymių žmonių veido bruožų sukombinuotas nuotraukas gali rasti čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis