Žmonės gąsdinanti odos liga paauglei - ne kliūtis (FOTO)

Turėti apgamėlį vienoje ar kitoje kūno vietoje yra įprasta. Vis dėlto, kai apgamai yra nusėdę visą kūną, tai tikrai nepuošia. O gal... priešingai?

Nuo pat ankstyvos vaikystės JAV gyvenanti devyniolikmetė Ciera Swaringen kentėjo nuo sunkios odos ligos, kuri pasireiškia dideliais ir mažais apgamėliais ant viso kūno.

Vaizdas iš tiesų gali išgąsdinti - atrodo, jog merginos odą yra sukandžioję šimtai vabzdžių. Visgi mergina atsisako daryti operaciją, nors pati prisipažino, jog yra kentėjusi nuo kitų paauglių patyčių.

Visgi Ciera savanoriškai nusprendė nesidaryti jokios operacijos, nors anot daktarų, ši odos liga bėgant metams vis labiau progresuos - apgamų ant kūno ne mažės, o tik daugės. Pasak specialistų, Ciara galėtų bandyti šalinti apgamus, tačiau su kiekvienais metais pasirodys naujų rudųjų dėmelių.

Ciaros teigimu, šis odos defektas nėra jos trūkumas, o priešingai - padaro ją unikalią. „Kiekvieną dieną mes baigiame su kokiais nors mus išskiriančiais bruožais - vidiniais ar išoriniais. Nereikia bijoti būti kitokiais“, - teigė narsioji Ciera.

Šokiruojančias paauglės nuotraukas rasi čia ir čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis