Kurią savaitės dieną gimei? Tai apie tave pasako labai daug

Nors savo gimimo datą žinome nuo neatmenamų laikų, dažnai pro ausis praleidžiame, kurią gi savaitės dieną gimėme. Ar žinojai, jog tavo gyvenimo lemtį lemia tai, kokią savaitės dieną gimei?

Todėl jei tiksliai nežinai, kurią savaitės dieną gimei, skubėk pas savo artimiausius - mamą, tėtį, vyresnę seserį ar brolį ir paklausk, kokia savaitės diena buvo, kai gimei.


Sužinojusi skaityk savaitės dienos, per kurią gimei, likimo ir asmenybės aprašymą.


Pirmadienį gimusios yra veiklios bei aktyvios asmenybės. Nuo pat vaikystės buvo labai energingos, kai kurios net per aktyvios. Tuo dažnai erzindavo draugus, tačiau paaugusios savo per kraštus trykštančią energiją išnaudoja naudingiems tikslams. Beveik garantuota, jog pirmadienį gimusios lanko kokį nors būrelį, turi kokį nors įdomų hobį, visuomet yra apsuptos kompanijos ir dažnai apie jas sakoma, jog turi išskirtines asmenybes. Tai ko, gero, savaitės dienos lemtis - juk pirmadienį visi yra energingi, todėl ir pirmadienį gimusios pasižymi judrumu.


Antradienį gimusios yra visiškos priešingybės aktyviosioms. Ne, jos nėra lėtapėdės, tačiau labiau vertina ramybę ir buvimą tylesnėje kompanijoje. Jos nebijo vienatvės, mėgsta pabūti su savimi. Visai nenustebtume, jei išvystume antradienį gimusias leidžianti laiką bibliotekoje. Jos labai kruopščios, joms lengva susikaupti, daryti kažką, kas reikalauja atidumo.


Trečiadienį gimusios panelės yra labai skrupulingos ir atsakingos. Visai gali būti, jog jos yra primūnės mokykloje ar universitete, taip pat yra nemažai pasiekusios ir kokioje nors kitoje, ne mokslinėje srityje. Joms būdingas noras pirmauti, dažnai jos savo tikslų gali siekti ir ne itin tyromis priemonėmis. Ypač trečiadienį gimusios yra aršios meilės srityje - tik pabandyk meiliau pažiūrėti į jų simpatiją ar vaikiną! Vis dėlto savo draugams, šeimai ar meilei jos yra itin atsidavusios. Ir padarys bet ką, kad tik apsaugotų savo brangiausius.


Ketvirtadienį gimusios yra labai draugiškos ir komunikabilios. Daugelis sako, jog jos niekada nepyksta ir jie yra beveik teisūs, mat ketvirtadienį gimusias merginas sunkoka supykdyti. Jų kantrybė ir valia nustebintų net pačius kantriausius. Jos nelinkusios laikyti nuoskaudos užantyje, todėl greitai atleidžia. Vis dėlto yra gana jautrios, gali greitai apsiverkti. Tačiau tai kone blogiausia jų savybė, mat ketvirtadienį gimusias galima pavadinti tikromis saulytėmis.


Penktadienį gimusios dažnai trokšta būti tuo, kuo nėra. Būtent todėl penktadienį gimusias merginas visuomet persekioja nepasitikėjimas savimi. Gali būti, jog jos kompleksuoja dėl savo išvaizdos ar svorio. Tačiau nepaisant to jos yra labai šiltos asmenybės, myli vaikus ir labai gerai su jais sutaria. Tik yra problema - su vaikinais joms sekasi sunkokai, nes yra kiek drovios.


Šeštadienį gimusias nuolat persekioja kokios nors nesėkmės. Jos nuolat kažkur nugriūva, susižeidžia ar susitrenkia. Laimei, kol kas tik labai neskaudžiai. Būkit budresnės... Vis dėlto šeštadienį gimusios yra linksmos ir komunikabilios asmenybės. Dievina išvykas į gamtą, festivalius, draugų susibūrimus. Meilėje yra linkusios atvirauti. Kartais net daugiau nei reikia.


Sekmadienį, šventą dieną gimusias paneles lydi nuotykiai ir linksmybės. Jos ir pačios nevengia iš savęs pasijuokti, todėl draugų yra laikomos atsipalaidavusiomis ir draugiškomis. Jos su bet kuo suras bendrą kalbą ir niekad nepritrūks žodžių. Visgi joms patinka ir ramus laisvalaikio praleidimo būdas, ypač su artimu žmogumi. Sekmadienį gimusios dažnai mėgsta flirtuoti, o tai kartais veda ir prie ne kokių veiksmų...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis