10 įrodymų, kodėl gerai, jog vasara baigėsi

Brauki ašarą, jog baigėsi vasara? Perskaičiusi šiuos dešimt punktų manysi kitaip. Ko gero, net apsidžiaugsi, jog su vasara teko atsisveikinti!

1. Pagaliau nebereikės galvoti, ką nuveikti - einant į mokyklą ar universitetą visuomet bus veiklos. Jei vasarą tau net galvą įskausdavo nuo minčių, ką smagaus nuveikus, rudens sezonu niekuomet nebus nuobodu - nuo mokslų iki užklasinių veiklų.

2. Sutinksi savo draugus, kurie vasarą buvo išsibarstę. Vienas vasarą keliavo, kitas skynė braškes pas močiutę kaime, o štai rudenį visi vėl susirenka į vieną būrį ir smagiai leidžia laiką.

3. Nebebus jokių nudegimų nuo saulės. Jokių skausmų po saulės vonių! Švelni rudens saulė tik kutens tavo odą, o ne plaks rimbais.

4. Pagaliau ateina stilingų, jaukių ir gražių džemperių sezonas. Parduotuvės šiuo metu tiesiog lūžta nuo gražių džemperių pasirinkimo. Su originaliausiais užrašais, gražiausiais raštais ir linksmiausiais paveikslėliais - ne tik stilingas, bet ir jaukus drabužis.

5. Tau nebereikės itin atidžiai rūpintis pedikiūro grožiu. Vasarą kiekvieną dieną privalai būti pasiruošusi - juk tavo kojų nagučiai kyšo iš po tavo basučių, o štai po šilta kojine tavo pedikiūro niekas nematys!

6. Tu mažiau prakaituoji. Neneikime - nuolatis jausmas, jog esi šlapia, tikrai nėra pats maloniausias. O šaltuoju sezonu tai tikrai negrės.

7. Tavo makiažas visuomet išsilaikys ir nenubėgs. Makiažas išsilaikys ilgiau, mat nebebus taip karšta, o ir rudens makiažo spalvos - tobulos! Vyšninė, bordo, ryškiai raudona, šokoladinė...

8. Tavo plaukai taip greitai nesukris į kupetą. Vasarą plaukai tampa išsausėję, greitai riebaluojasi dėl karščio, o štai rudenį plaukai nebus linkę taip sukristi.

9. Tavo mėgstamiausi sezono serialo pagaliau startuos! Garantuotai laukei vieno iš mėgstamų serialų starto - pasiruošk jaukiems vakarams stebint mėgstamiausio serialo serijas.

10. Daugiau jokių uodų įgėlimų, bičių baimės ir pūkelių, lendančių nosin. Ruduo tuo ir geras, jog visų šitų vasaros „malonumų“ tikrai nebeliks... iki kitų metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis