2 technologinės naujienos, kurias turėtum įsidėmėti (FOTO)

Technologijų pasaulis keičiasi taip greitai, jog nespėji apsidaitryti, o štai ir nauja žinia apie kokį nors naują išradimą. Šiandien merginų pasaulį sudrebino dvi naujienos - viena susijusi su pažintimis, kita - su funkcionalumu ir grožiu.

Jei esi aktyvi programėlės Tinder naudotoja (tačiau į visą Tinderio žaidimą žiūri atsakingai ir visada žinai, jog tokios programėlės dažnai yra apibūdinamos kaip vienos nakties nuotykių mėgėjų programėlės, o tu į panašius pasiūlymus žiūri skeptiškai), turėtum suklusti, mat Tinderis įves vieną naujieną. Ji leis ne tik pasirinkti tau patinkantį vaikiną, bet ir... SUPER pasirinkti.

Apie ką mes čia? Ogi Tinderis sukūrė tokį pasirinkimą, kurio esmė - labai patinkančiam vaikinui ne paspauti paprasčiausią like, bet super like, kuris garantuoja, jog tu jam parodysi ypatingą simpatiją. Šis pasirinkimas bus žymimas išskirtine mėlynos spalvos žvaigždute, kuri garantuos, jog vaikinui buvo parodyta itin didelė simpatija.

Kita technologinė naujiena - mergaitiškai žavi. Ar jau teko regėti naująjį IPhone 6S? Karščiausios naujienos: naujasis modelis visas pasaulio merginas nudžiugins... rausva, romantiška spalva! Subalansuotas visoms merginoms, naujasis telefonas stebina įvairiausių funkcijų gausa, tačiau labiausiai, ko gero, akis džiugina spalva! Gražuolio IPhone 6S nuotrauką rasi čia. Turbūt jau konkrečiai žinai, ko dovanų norėsi Kalėdoms, ar ne?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis