6 telefono programėlės, kurias parsisiuntusi tapsi geriausia mokslo srityje

Vis ką nors užmiršti, praleidi, vėluoji atsiskaityti? Mobiliųjų telefonų programėlės - puikus būdas ne tik visada šalia turėti primintuką, bet dar ir geras palengvinimas mokslų srityje!

Išsirink labiausiai patikusią programėlę ir tuoj pat atsiųsk į mobilųjį telefoną!

1. DRAFTS. Tos, kurios mėgsta užrašyti visus savo gyvenimo momentus ant popieriaus lapo, dabar turi puikią galimybę tai padaryti savo mobiliajame telefone. Pamatei tai, kas verta aprašymo? Nori užsirašyti tai, ką pasakė mokytoja, bet neturi sąsiuvinio po ranka? Drafts padės tau, mat galėsi ten rašyti viską, kas tik šauna į galvą. Tiesiog vaikštanti šiuolaikinė rašytoja!

2. POCKET. Dažnai peržiūrinėji įvairias naujienas, tačiau atėjus laikui pasidalinti naujiena su draugėmis, negali jos rasti mobiliajame telefone? Mesk visas naujienas į Pocket ir kada tik panorėjusi galėsi atrasti tau patikusią naujieną. Beje, galėsi skaityti užrašus net ir nesant interneto ryšiui.

3. EVERNOTE. Žymėkis viską, kas tik papuola po ranka - ši programėlė leis net padaryti prezentaciją pagal tavo turimą informaciją. Be to, ji jungiama su visais kitais technologiniais prietaisiais.

4. SCRIVENER. Jei šiuo metu dirbi ties dideliu projektu, tyrimu ar prisitatymu, ši programėlė padės tau viską sudėti į savo vietas. Ja naudodamasi, galėsi lyginti užrašus, juos dėlioti pagal eilę, programėlė net sukuria galimybę pereiti į scenarijaus rašymo režimą. Tikrai darbštuolei!

5. WIKIPANION. Gal Vikipedija ir nėra pats geriausias mokslinis šaltinis, tačiau sutikime - kartais net labai mums praverčia! Su šia programėle gali palengvinti paiešką Vikipedijoje. Viską išsiaiškinsi pati parsisiuntusi programėlę. Sako, jog tave dominančią konkrečią informaciją galima atrasti vos per keletą sekundžių!

6. LASTPASS. Vis užmiršti savo prisijungimų slaptažodžius? Parsisiuntus šią programėlę tokia problema nebeegzistuos. Rašykis visus slaptažodžius, kuriuos sugalvoji ir tikrai daugiau nebeišvysi, jog kuri nors tavo anketa yra užblokuota.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis