Ieškai, ką įdomaus nuveikus? Tapk PANELĖS blogeriu!

Ar kada susimąstei, kad turi daugybę hobių, tačiau nežinai, kuris jų tau inkamiausias? Manai, kad gali puikiai raštu dėstyti savo mintis, o įprastose gyvenimo situacijose įžvelgi netikėtus dalykus? Tuomet atėjai ten, kur reikia!

„Panelė“ plečia savo autorių ratą ir ieško įvairių sričių blogerių. Domiesi mada? O gal per savaitę perskaitai po 3 knygas? Labiau už viską rūpi žvaigždžių grožio paslaptys? Arba nuolat padedi draugėms spręsti santykių problemas? Įrodyk, kad gali parašyti įdomų, aktualų ir originalų straipsnį ir tapk „Panelės“ blogeriu!

Mes siūlome: nuolatinį tavo vardo ir talento demonstravimą portale panele.lt, kuris priklauso didžiausio naujienų portalo DELFI šeimai;

galimybę siekti karjeros žurnale „Panelė“ bei portale panele.lt

pakvietimus į elitinius renginius, kolekcijų pristatymus, įžymybių vakarėlius;

galimybę išbandyti naujausias kosmetikos ir kūno priežiūros priemones, apsilankyti naujausiuose filmuose bei spektakliuose; kūrybinę laisvę; legendinio „Panelės“ kolektyvo draugiją.

Reikalavimai: originalus požiūris į jaunimui aktualias temas; geri rašymo įgūdžiai; originalus ir aiškiai suprantamas rašymo stilius; punktualumas; atsakomybė; lankstumas. Jei manai, kad esi vertas tapti „Panelės“ dalimi, įrodyk!

UŽDUOTIS (išsirink vieną)

1. Tema „Įžymi mergina, su kuria norėčiau praleisti popietę“.

2. Tema „Grožio ar stiliaus tendencija, kuria žavisi visas pasaulis“

3. Tema „Ar išsiskyrimas su vaikinu gali ko nors išmokyti?“

Pasirinktą ir įvykdytą užduotį kartu su trumpu prisistatymu (neužmiršk pažymėti savo vardo, pavardės, amžiaus ir miesto) siųsk kamile@panele.lt Jei rašai blogą ar turi „Instagram“ profilį, neužmiršk nurodyti nuorodų. Laiškų lauksime iki spalio 9 dienos. Su atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis