Netikėta: tavo plaukų spalva ir ilgis atskleis, ko nežinojai

Ar žinojai, jog beveik 75 procentus informacijos apie mus atskleidžia mūsų išvaizda? Juk žiūrint į žmogų pagal jo išvaizdą galime spręsti ne tik apie jo amžių, sveikatą, bet ir apie interesus bei pomėgius.

O kaip yra su šukuosenomis? Pasirodo, visai neseniai atlikto tyrimo duomenimis buvo atskleista, jog plaukų išvaizda daug ką pasako apie tai, koks yra mūsų charakteris bei asmenybė. Grupelė tyrėjų tyrė šviesiaplaukių, tamsiaplaukių bei ilgaplaukių ir trumpaplaukių merginų kompaniją ir išanalizavę jų bruožus priėjo prie išvados, jog visos merginos, turinčios tam tikrą plaukų spalvą ar ilgį, turi panašumų.

Mes pabandėme išskirti ne tik šias, bet ir kitas šukuosenų formas. Mėgsti nešioti plaukus palaidus? O gal neįsivaizduoji kasdienybės be arklio uodegelės? Rask savo šukuoseną ir skaityk aprašymą!

Turi tamsius plaukus. Tamsius plaukus turinčios panelės yra laikomos kiek paslaptingesnės, joms gerokai sunkiau atsiverti nei turinčioms šviesesnius plaukus. Taip yra todėl, jog tamsiaplaukės atrodo kiek griežtesnės, net ir kai šypsosi. Tamsiaplaukės dažniau atrodo patikimesnės, neretai tuo ir naudojasi.

Turi šviesius plaukus. Šviesiaplaukės visai nėra kvailutės. Taip, jos linksmos ir pašėlusios merginos, tačiau dažnai turi daugiau ką pasakyti. Jos imlios, stropiai mokosi ir dažnai nustelbia kitus mokslo srityje. Bet... joms dažnai nesiseka meilės srityje. Vis dėlto kiti žmonės jas laiko draugiškesnėmis nei tamsiaplaukės.

Šviesūs plaukai
Šviesūs plaukai
Fotolia nuotr.

Turi ilgus plaukus. Ilgus plaukus turinčios merginos dažnai yra labai protingos ir išmintingos. Kaip gi kitaip - juk ilgus plaukus išlaikyti gražius ir sveikus reikia daug pastangų, kantrybės bei užsispyrimo!

Turi trumpus plaukus. Trumpus plaukus turinčios panelės dažnai yra linkusios rizikuoti, niekada nebijo kalbėti prieš auditoriją ir yra labai drąsios, kalbant apie santykius su vaikinais.

Tavo plaukai dažyti sruogomis. Sruogelėmis dažytų plaukų savininkės yra tos, kurios galėtų aplink pirštą suvynioti bet kurį vaikiną, todėl nevengia ir paflirtuoti.

Tavo plaukai dažyti ombré technika. Jei tavo plaukai nudažyti ombré technika, ko gero, esi viena tų, kurias laiko visiškomis kompanijos sielomis. Tavo siela - tikros maištinininkės, ir nors daugelis tave laiko kiek kvaištelėjusia, iš tiesų savo veiksmus gerai apgalvoji.

Ombré
Ombré
Fotolia nuotr.

Tavo plaukai garbanoti. Tu visuomet nuotykinga, besišypsanti ir optimistiška. Garbanoto plauko atstovės visuomet eis priešinga kryptimi nei kiti žmonės. Ir dažnai laimės! Žinai, jog esi graži, tačiau tuo nesinaudoji. Tau atrodo, jog vien žavesiu žmonių nepapirksi.

Banguoti plaukai
Banguoti plaukai
Fotolia nuotr.

Tavo plaukai niekada nedažyti. Galimi du variantai - arba esi labai kukli asmenybė, arba priešingai - drovumas tau svetimas. Kukliosios nedažiusios plaukų merginos bijo rizuoti, suklysti, baiminasi, jog gali nuvilti kitus. O štai kitos save myli tokias, kokios yra. Kokia esi tu? Spręsti tau pačiai.

Dažnai plaukus nešioji surištus. Mėgsti plaukus surišti į arklio uodegėlę? Surišti plaukai simbolizuoja tikrai ne susikaustymą. Priešingai, surištus plaukus mėgsta tos, kurios yra labai aktyvios ir energingos. Jos nebijo demonstruoti tikrosios savęs. Tai vertina kiti žmonės, todėl dažnai kompanijose jos yra lyderės.

Arklio uodegėlė
Arklio uodegėlė
Fotolia nuotr.

Dažniausiai riši plaukus į kuoduką. Į kuoduką rišančios plaukus panelės dažnai labai gerai nusimano apie stilių ir madą, todėl draugės neretai jų klausia patarimų, kaip apsirengti. Jos kuklios, ramios, tačiau moka apginti savo nuomonę, kai reikia.

Kuodukas
Kuodukas
Fotolia nuotr.

Dažniausiai tavo plaukai yra palaidi. Palaidus plaukus nešiojančios merginos atviros ir draugiškos. Jos dažnai būna kompanijos sielomis, mėgsta būti tarp žmonių, o gyvenimo neįsivaizduoja be naujų iššūkių. Jos noriai priima tai, ką joms teikia pasaulis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis