4 rudens serialai, nuo kurių negalėsi atsitraukti (FOTO)

Tikriausiai ir tau taip yra, jog dažnai stebi panašaus žanro serialus. Patinka veiksmas? Ko gero, žiūrėsi serialus, kurių siužetinė linija įtempta ir prikaustanti. Dievini mergaitiškus serialus? Būsi ta, kuri pirma išvardins visus serialus, kur netrūksta meilės ir stilingų drabužių derinių.

Todėl šiam rudeniui siūlome tau peržvelgti jau matytų serialų sąrašą ir susipažinti su naujais serialais - net neabejojame, jog tikrai rasi tai, kas tau tiks ir patiks!

O tada tavęs jau niekas nesugebės atitraukti nuo ekrano...

Jei negalėjai atsiplėšti nuo... „Vaikštančių numirėlių“ („The Walking dead“) ar „100 („The 100“)... Veiksmas, kaustanti baimė ir įtampa - tai trys dalykai, kuriuos tiesiog dievini žiūrėdama serialus.

Tau tikrai patiks: „iZombie“ - naujas, kupinas įdomybių serialas yra apie tai, kaip Sietlo medicinos rezidentė yra paverčiama zombe viename vakarėlyje. Tačiau ji netampa piktybine, žmones žudančia pabaisa. Priešingai, ji padeda Sietlo policijos departamentui išsiaiškinti žmogžudystes, mat suvalgiusi kokios nors aukos smegenis ji įgyja jos asmeninių savybių ir gali atsekti nusikaltimo motyvus. Ją aplanko vadinamieji flashbackai, kurie padeda tyrėjams tirti nusikaltimo situacijas. Jei patinka įtempto veiksmo serialai, nepajėgsi atsitraukti ir nuo „iZombie“.

Serialo „IZombie“ herojė realybėje nė nepanaši į zombę
Serialo „IZombie“ herojė realybėje nė nepanaši į zombę
Vida Press

Jei laiką leidai stebėdama „Dingusius“ („Lost)... Tau patinka paslaptingi serialai, kurie su kiekviena serija užmina vis gilesnę mįslę.

Garantuotai patiks: „Nešantys žinią“ („The Messengers“) - serialas apie tai, kaip tarpusavyje visiškai nesusiję žmonės miršta, į žemę nukritus paslaptingam ir neatpažintam objektui. Stebuklingu būdu jie prisikelia ir atsineša misiją: sustabdyti viską griaunančią Apokalipsę.

„Nešantys žinią“ herojai smagūs tik realybėje
„Nešantys žinią“ herojai smagūs tik realybėje
Vida Press

Jei negalėjai atitraukti akių nuo... „Draugų“ („Friends“) arba „Kaip aš susipažinau su tavo mama“ („How I Met Your Mother“)...

Lygiai taip pat gardžiai juoksiesi stebėdama naują „Keistos porelės“ („The Odd Couple“) serialą. Įtemptas veiksmas ir baisybės - ne tau. Esi linkusi jaukiai įsitaisyti priešais kompiuterio ekraną ir smagiai pasijuokti iš serialų situacijų. „Keista porelė“ - kaip tik smagiam laiko praleidimui! Koks serialo siužetas? Veiksmas sukasi apie du draugus, kurie buvo išspirti iš savo namų. Taip su jais pasielgė jų žmonos. Ir štai jie nusprendžia apsigyventi kartu. Deja, jų nuomonė apie buities reikalus ir tvarką skiriasi tarsi diena nuo nakties. Pamatysi, kokių juokingų nesusipratimų tarp jų bus! Viena iš pagrindinių serialio žvaigždžių - mylimas „Draugų“ herojus Matthew Perry.

Pokštinininkai „Keistoji porelė“
Pokštinininkai „Keistoji porelė“
Vida Press

Jei buvai pati pačiausia „Sekso ir miesto“ ar „Liežuvautojos“ gerbėja...

Ko gero, prilipsi prie ekrano žiūrėdama „Jaunesnę“ („The Younger“). Šiais metais pasirodęs serialas turi tik vieną sezoną, bet jau yra populiarus tarp viso pasaulio merginų. Serialas pasakoja apie tai, kaip staiga vieniša tapusi turiasdešimtmetė namų šeimininkė ir mama, negalėdama rasti darbo nusprendžia... pasijauninti. Pasitelkusi į pagalbą tinkamą makiažą ji sėkmingai prisistato kaip beveik penkiolika metų jaunesnė mergina. Kaip jai sekasi? Sužinosi seriale... Beje, seriale vaidina pati Hilary Duff!

Trijulė iš serialo „Jaunesnė“
Trijulė iš serialo „Jaunesnė“
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis