5 programėlės, kurios pagražins neatpažįstamai

Jei manai, jog Instagramas yra vienintelė vieta, kur gali gražiai koreguoti savo nuotraukas, labai klysti. Yra dar penkios mobiliojo telefono programėlės, kurios neįtikėtinai pagražins tavo nuotraukas! O viena jų - tarsi tikrų tikriausias mobilusis Photoshoopas. Pabandom?

1. SNAPSEED. Ši programėlė gal ir nepasižymi itin didelių filtrų pasirinkimu, tačiau neabejotinai yra gera tuo, jog joje gali kontroliuoti nuotraukos šviesumą. Pavyzdžiui, galima pašviesinti konkrečią vietą, o ne visą nuotraukos vaizdą. Todėl galėsi žaisti su šviesa - aplinką padaryti šviesesne, o veidus palikti ryškius, kontūruotus.

2. PHOTO EDITOR BY AVIARY. Ši mobili programėlė ne tik tau leis atlikti įprastą nuotraukos koregavimą (apkirpimas, pritraukimas ir t.t.), bet ir leis prie nuotraukos taip pat pridėti linksmus paveiksliukus, tokius kaip sombrero kepurėlės, kačiuko ūsai ir kita. Galėsi siųsti linksmas nuotraukas draugams!

3. FILTERS FOR IPHONE. Ši programelė pasižymi itin didele filtrų gausa - gerokai daugiau nei jų yra Instagrame. Tačiau yra viena sąlyga - ji yra mokama (kainuoja apie vieną eurą). Vis dėlto programėlės naudotojai sako, jog turėti ją savo telefone yra būtina!

4. AUTODESK’S PIXLR EXPRESS. Viena tobuliausių programėlių, kurioje telpa viskas - tiek įvairiausi filtrai, tiek tokios funkcijos, kaip smulkių dėmelių koregavimas. Jei naudojiesi Photoshoopu, pastebėsi, jog daugelį jo funkcijų galima rasti ir programėlėje.

5. VSCO CAM. Ši programėlė, ko gero, tau jau žinoma, tačiau nepaminėti jos neįmanoma. Juk ji turi 10 šaunių, nemokamų filtrų, kurie itin pagražina nuotraukas. Gali keisti spalvos intensyvumą, šviesumą, koreguoti ryškumą ir t. t. Beje, savo pakoreguotas nuotraukas galėsi įkelti į šią programėlę ir taip neapkrausi savo Instagramo paskyros.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis