Ką įdomaus nuveikti šį savaitgalį?

Atsipalaiduokite po darbo savaitės ir užmeskite akį į savaitgalio pasiūlymus. Daugybė renginių, koncertų ir kitų pramogų laukia norinčių turiningai praleisti laisvalaikį, o kai jo tiek nedaug – tikra šventvagystė būtų jį praleisti prie TV ekranų!

Open Kitchen šį penktadienį oficialiai praneša – vasara baigta. Ir, kad ir kaip bebūtų gaila, tai paskutinis šio sezono pietavimas po atviru dangumi Tymo turgelyje. Tačiau Open Kitchen sugalvojo išeiti su trenksmu ir ne tik dirbti iki vidurnakčio, bet dar ir surengti net kelis gyvus pasirodymus! Mood Sellers band, Šapauskas ir kiti atlikėjai jums pagardins maistą savo muzika. Tad pataupykime pilve vietos ir atvykime į Vilniuje esantį Tymo turgelį, kuriame veiks daug skirtingo tipo virtuvių po atviru dangumi, o aplink gardžiai kvepės išeinanti vasara.

Tamsta Club, pradėjęs naują sezoną, nenustoja stebinti – ant scenos išskirtinio nuoširdumo ir nuostabaus balso savininkė - Šorena Janiašvili. Šiam kartui atlikėja pamirš lyrišką švelnumą ir pristatys savo mėgiamas klasikinio populiariojo roko balades programoje "Shorena Rocks!" . Specialios kūrinių aranžuotės, visiems žinomus kūrinius privers suskambėti naujai, o klausytojas nenustygs vietoje norėdamas dainuoti kartu su Šorena. Gyvas garsas, fantastiškas atlikimas ir nenustygstanti vietoje kompanija aplink – gero penktadienio receptas!

Ar jau aplankėte praeitą savaitę prasidėjusį “(Re)Start: urbanistinį skaitymo festivalį”? Jaukiai įsikūręs Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos vidiniame kiemelyje, festivalis, rugsėjo 18–19 dienomis, laukia mėgstančių skaityti ir klausyti. Lankytojų laukia susitikimai, kūrybiniai ir edukaciniai užsiėmimai, poilsio erdvės ir unikali vieta dalintis savo kūrybine ir skaitymo patirtimi bei klausytis skaitymų bei įvairių atlikėjų pasirodymų. Apsilankykite (Re)Start’e ir įneškite į savo laisvalaikį truputį nekasdieniškumo ir hipsteriškumo – tai tikrai atpalaiduoja!

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų Rūmai organizuoja nemokamą paskaitų ciklą “Šviežia istorija”, kuriame jaunieji istorikai vaišina šviežiausiais istorijos faktais. Šį šeštadienį istorikas E. Gudas narplios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų dinastinius ryšius ir vedybinės politikos kryptis. Visiems tikrai neprošal pagilinti savo šalies istorijos žinias ir sužinoti, kur daugiausia Lietuvos valdovai ieškojo vedybinių partnerių sau bei savo vaikams, broliams, seserims ir kokį neišnarpliojamą giminystės mazgą jie supynė. Daug žinoti yra smagu, o dar smagiau šiomis žiniomis pasidalinti su kitais – tad nepraleiskite nemokamos progos padidinti savo žinių bagažo!

Jau 11-ąjį sezoną Lindyhop.lt klubas Tamstoje nenustoja stebinti gera energija ir smagiais šokiais. Šį šeštadienį laukia dar vienas džiazo vakaras, kuriame skambės gyva džiazo muzika, visi šypsosis, o merginos skraidys į orą - “Now We Call It Swing!” vakarėlis papuoš Tamstą! Taigi, tai puiki proga ne tik išgirsti senus, naujus, girdėtus ar nelabai džiazo standartus, pasigrožėti svingo šokių įvairove, bet ir pačiam pabandyti ir įsisukti į džiazo judesių verpetus.

Sekmadienį skelbiame vintažiniu ir keliamės į 1930-ųjų Paryžiaus klubus, kuriuose skambėjo svingas ir džiazas. Nebijokite, šiam vakarui neprireiks naudotis laiko mašina, užteks atvykti į Geltonos sofos klubą, kuriame skambės The Schwings Trio atliekama muzika. The Schwings trio instrumentalistai – pukūs jaunosios kartos džiazo muzikantai aktyviai koncertuojantys Lietuvos ir užsienio scenose. Jų repertuare skamba Django Reinhardt, Louis Armstrong, Coleman Hawkins ir kitų to meto garsių džiazo muzikantų interpretacijos. Pažadame, šis vakaras bus stilingas, šiltas ir kupinas improvizacijų!

Laisvalaikio aruodas pilnas renginių! Atsipūskite po darbų ir mokslų – Kur.lt svetainėje rasite daug pasiūlymų, ką nuveikti mieste, kokiuose renginiuose apsilankyti ir kuo nudžiuginti save ir savo artimuosius. Kur.lt – už turiningą laisvalaikį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis