10 būdų, kaip šauniai praleisti sekmadienį (FOTO)

Sekmadienis - ypatinga diena visoms. Nereikia skubėti, nereikia niekur lėkti, galima tiesiog atsipalaiduoti. O gal priešingai, esi ta, kuri sekmadieniai mėgsta ne tinginiauti, o kažką veikti? Patarimų ras ir dievinančios poilsį, ir aktyvumą.

1. Patinginiauk. Pasivartyk lovoje, pavartyk žurnalus, pažiūrėk serialą. Kaip kitaip pasiruoši naujai savaitei, jei savaitgalį ne pailsėsi, o pavargsi? Būtina pasikrauti geros energijos!

2. Padaryk turą po draugų/ draugių namus. Jei sudėtinga aplankyti visus draugus savaitės dienomis, sekmadienį skirk išvykoms po draugų namus. Juk per dieną gali aplankyti net tris - keturias seniai matytas drauges. Arbatos puodelis, gardus kąsnelis ir nuoširdus pokalbis tave teigiamai nuteiks naujai savaitei.

Merginos
Merginos
Fotolia nuotr.

3. Sekmadienį skirk sportui. Pasportavus ir galvoje tampa šviesiau, todėl pirmadienį pradėk su švariomis mintimis. Pabėgiok, atlik pratimus namie ar apsilankyk sporto klube.

4. Susidaryk sąrašą, ką rensgiesi visą savaitę. Mintyse, ant popieriaus lapo ar dėliok spintoje. Tai labai pravers, jei dažnai keli klausimą, ką rytais rengtis.

5. Aplankyk gyvūnėlių globos namus. Suvirpins net jautriausią širdį... Nupirk mažiesiems gyvūnėliams kokių nors skanėstų ir aplankyk juos. Ne tik nudžiuginsi juos, bet ir pati patirsi gerų emocijų - nusiraminsi, be to, būsi padariusi gerą darbą.

Mergina
Mergina
Fotolia nuotr.

6. Pasidaryk odos valymą. Šveitikliu nušveisk odą, veidą įtrink kavos tirščiais. Ne veltui sekmadienis nuo seno yra laikomas apsivalymo diena - tiek dvasios, tiek kūno.

7. Pabūk su šeima. Darbo savaitės dienomis dažnai laiką skiriame mokslui, darbams ar draugams, o štai sekmadienis privalėtų būti diena, kai kažką veiki su šeima - važiuojate į trumpą kelionę, pietaujate ar veikiate kitą širdžiai mielą veiklą. Jei studijuoji kitame mieste - sekmadienį būtinai bent paskambink artimiesiems.

8. Užsirašyk savaitės dienų planą. Ką veiksi, kur eisi, kokius renginius žadi aplankyti - toks sąrašiukas tau pravers, jei nuolat skubi ir nieko nespėji.

9. Išmok naujų manikiūro technikų. Sekmadienis - ne tik poilsio, bet ir grožio diena, todėl naują savaitę pasitik su nauju, gražiu manikiūru. Paieškojusi internete gali rasti daugybę žavių manikiūro technikų.

Mergina atlieka manikiūrą
Mergina atlieka manikiūrą
Fotolia nuotr.

10. Pasigamink kažką gardaus, ką galėsi neštis pirmadienį į mokyklą, universitetą ar darbą. Vakare iškepk gardų pyragą, vištienos apkepą ar cinamoninius sausainiukus ir pirmadienį nudžiugink visus klasiokus, kursiokus ar kolegas gardžia staigmena. Ir tau bus veikla, ir draugai liks patenkinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis