5 mobiliosios programėlės, kurios patiks kiekvienai

Daugelis iš mūsų negali atsitraukti nuo mobiliojo telefono visą dieną. Žinutės, socialinių tinklų tikrinimas, smagių gyvenimo momentų fiksavimas. Nori, jog naršymas mobiliuoju telefonu būtų dar efektyvesnis? Pasilengvink gyvenimą parsisųsdama šias 5 programėles!

PERISCOPE. Programėlė, kuri leis tau susipažinti su kitų šalių gyventojais ir kultūra. Tai tarsi kita Lietuvoje populiaraus Snapchato versija, tik gyvesnė ir leidžianti tau pamatyti ilgesnį nei Snapchate galimą vaizdą. Naudodama šią programėlę ne tik susikontaktuosi su draugu svetimoje šalyje, bet ir galėsi pamatyti vaizdus iš įvarių pasaulio šalių bendraudama su nepažįstamais žmonėmis.

DUBSMASH. Tai mobili programėlė, kuri ne tik pralinksmins tave, bet ir privers iki ašarų juoktis tavo draugus. Jos esmė - į savo įrašytą garso įrašą per mobilųjį telefoną gali įterpti smagių dainų įrašus, animacinių herojų balsus ar įrašus iš mėgstamų filmų. Tobula, jei tokiu linksmai pakoreguotu garso įrašu nuspręsi pradžiuginti draugę ar draugą gimtadienio proga!

WORDSWAG. Ši programėlė tobula tuo, jog ja gali pagražinti nuotraukas įvariomis citatomis. Galėsi parinkti raidžių šifrą, spalvą, dydį ir kaip panorėjusi įtalpinti frazes į nuotrauką. Todėl tau nebereikės vargti su papildomomis programomis, norint uždėti mėgstamą citatą ir taip pagražinti nuotrauką.

BONJOURNAL. Jei esi ta, kuri mėgsta viską fiksuoti mobiliuoju telefonu ir kelti į Instagramą ar Facebooką, tau tikrai turėtų patikti ši programėlė. Turbūt esi pastebėjusi, jog keliant daug nuotraukų į šias dvi paskyras, jos susimaišo ir visa nuotraukų kolekcija tampa padrika. BONJOURNAL suteikia galimybę kurti tau atskirus albumus, todėl jei esi nuolatinė keliautoja, gali susikurti atskirus albumus, į kuriuos galėsi talpinti nuotraukas iš skirtingų kelionių.

GOODGUIDE. Kaip sunku yra nepasimesti šiuolaikinių produktų rinkoje ir suvokti kas yra gera bei vertinga, o kas - visai neverta dėmesio. Jei domiesi ekologija, tau svarbi gamta, ši programėlė - kaip tik tau. Parsisiuntusi ją tiesiog įvesk norimą produktą į programėlę ir ji tau atskleis, ar tas produktas yra kokybiškas ir sveikas. Galėsi sužinoti, ar produktas nekenkia aplinkai, ar neteršia gamtos ir yra saugus naudoti. Labai gera programėlė eko - fanėms!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis