Tavo mobilus telefonas: atvers akis apie tave pačią (FOTO)

Ne veltui sakoma, jog mobilusis telefonas yra tarsi mūsų saviraiškos priemonė. Jis, kaip ir mūsų aprangos stilius, diktuoja ir faktus apie mūsų asmenybę bei... ateitį! Kokį telefoną turi tu?

Naujausio modelio išmanusis telefonas. Tik pasirodžius naujam telefono modeliui tu iš karto žinai, ko norėsi Kalėdoms. Esi tikra technologijų maniakė, kuri viską atiduotų už naujausius technologinius pirkinius. Esi ta, kuri mėgsta nuotykingą gyvenimą ir stengiasi mėgautis kiekviena akimirka. Profesinė sritis tau žada darba kokioje nors tarptautinėje kompanijoje, tačiau tikėtina, jog išvažiuosi gyventi ir dirbti į kitą šalį.

Naujoviškas, tačiau kiek senesnio modelio telefonas. Madų pernelyg nesivaikai, tačiau tavo telefonas naujas, jame įdiegtas interneto ryšis. Esi mergina, kuri nemėgsta pernelyg išsiskirti, tačiau kuklia tavęs nepavadinsi. Turi savo draugų ratą ir jautiesi saugi. Ateityje, ko gero, būsi biuro administratore, gal net psichologe ar socialine darbuotoja.

Mergina
Mergina
Fotolia nuotr.

Senas telefonas, kurį slepi kišenėje. Jei turi seno modelio telefoną ir jį stengiesi nuo visų slėpti, esi ganėtinai kukli asmenybė. Kodėl manai, jog telefoną reikia slėpti? Juk jis visai nenurodo, esi geras ar blogas žmogus. Tačiau toks slepimas gali simbolizuoti, jog dažnai kažko gėdiniesi, tau būna nedrąsu paklausti, esi kukli. Ko gero, svajoji apie ramesnes profesijas, pavyzdžiui, vertėjos, bibliotekos darbuotojos ar korektorės.

Senas telefonas, kuriuo net didžiuojiesi. Turi tikrai ne pačio naujausio modelio telefoną, tačiau drąsiai rodai jį draugams. Juk taip net įdomiau, ypač jei aplinkui visi vaikšto su naujais vienodais telefonais. Esi išskirtinė, labai kūrybinga ir nebijai išreikšti savo nuomonės. Tikėtina, jog ateityje net gali būti kokios nors agentūros vadybinininkė. O gal net įkursi savo verslą, nes tavo galvoje visuomt pilna pakvaišusių ir kūrybingų idėjų.

Telefonas, papuoštas įvariais telefonų aksesuarais. Jei tavo telefonas papuoštas kokiu nors telefono aksesuaru, galima tikėti, jog esi labai miela ir draugiška asmenybė. Tau patinka ramus laisvalaikis, pasišnekučiavimai ir maisto gaminimas. Nesi pakvaišusi dėl grožio, tačiau tau svarbi tavo išvaizda. Niekada nepalieki netvarkyto kambario ir nepasirodai vilkėdama palaidine su dėme. Kas būsi ateityje? Gali būti, jog užmsi pareigas reklamos versle, būsi interjero dizainerė arba kosmetologė.

Merginos
Merginos
Fotolia nuotr.

Telefonas, kurio vidus - labai tuščias ir dalykiškas. Nesi kokia nors nuobodyla, tačiau mieliau dėmesį skiri ne savo mobiliojo telefono puošimui ar programėlėms, tačiau paprasčiausiems skambučiams ir žinutėms. Esi ganėtinai griežta, turi tvirtus principus ir greitai nepasiduoti. Galimas variantas, jig esi būsima teisininkė ar pedagogė.

Telefonas, kuriame telpa tūkstančiai programėlių. Esi tikra mobiliųjų programėlių fanatikė? Tuomet tikrai esi labai žingeidi ir išmintinga. Tau rūpi sužinoti viską - ir tai, kas vyksta pasaulyje, ir tai, kokiomis aplinkybėmis draugė išsiskyrė su vaikinu. Būtent dėl to kartais sako, jog turi per ilgą nosį. Tačiau ji tau labai pasitarnaus ateityje, mat tavo profesinės galimybės labai plačios. Gali būti, jog būsi redaktorė ar infromacinių technologijų specialistė.

Telefonas, kuriame svarbiausias elemetas - gera kamera. Tavo telefono viduje - daugybė nuotraukų, taip pat ir asmenukių iš nuotykingo tavo gyvenimo? Esi aktyvi ir linksma asmenybė, kuri negali išsėdėti vienoje vietoje nė akimirkos. Tau patinka buvimas kompanijoje, o labiausiai nemėgsti vienišumo. Ateitis parodys, tačiau gali būti, jog būsi fotografė, grafikos dizainerė arba rašytoja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis