Skaitytojos išrinko: TOP 5 serialai, kuriuos turi pamatyti (FOTO)

PANELĖS Facebooko paskyroje atlikus trumputę apklausą apie tai, kokius serialus Lietuvos merginos mėgsta žiūrėti labiausiai, triumfavo lietuviškasis mūsų televizijos turtas - TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“. Vis dėlto merginos nėra abejingos ir užsienio serialams.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Atrinkome penkis labiausiai Lietuvos merginų mylimus serialus. Dar nežiūrėjai jų? Tuomet verta pradėti, nes, ko gero, ne veltui serialus rekomenduoja kitos merginos!

1. „Pagrindinis įkaltis“ (Body of Proof) - serialas pasakoja apie Megan Hant, kuri yra profesionali neurochirurgė. Ji patenka į avariją, po kurios jos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Jos gyvenimo tempas pagreitėja - ji privalo suderinti ir įtemptą darbą, ir asmeninius santykius. Tirdama nusikalstamas bylas ji atskleidžia netikėtų paslapčių, kurios sudomins ne vieną žiūrovę. Jame vaidinanti aktorė tiesiog tobulai įsijaučia į daktarės vaidmenį ir jį atlieka puikiai.

„Pagrindinio įkalčio“ aktorė Dana Delany
„Pagrindinio įkalčio“ aktorė Dana Delany
Vida Press

2. Shameless („Begėdis“) - juokingas, tačiau kartu pamokantis ir jautrus serialas apie daugiavaikę šeimą, kurios ašis - girtaujantis tėvas. Galaherių šeimos nariai tikrai nėra tie, kuriems artimas mandagumas ar gėdos jausmas. Jie visi iki vieno yra visuomenės išlaikytiniai ir padorumo juose likę nedaug. Vis dėlto, kad ir kokia kupina nešvankybių būtų siužetinė linija, serialas iš tiesų pritraukia. Ir nors veiksmas nuolatos vyksta viename name, net ir stebint ne pirmą sezoną serialas prikausto dėmesį.

„Begėdžio“ aktorių komanda
„Begėdžio“ aktorių komanda
Vida Press

3. Lie to Me „Melo teorija“ - toms, kurios neabejingos melo išaiškinimui. Serialas sukasi apie daktarą Kelą Laitmeną, kuris pagal žmogaus veido išraiškas, kalbą ar balsą tyrinėja, ar jis meluoja. Nors toks mokslas - Dievo dovana, vis dėlto tai tampa tikru prakeiksmu daktarui, kuris nuolat turi stebėti, kaip jo draugai ir artimieji meluoja vienas kitam.

Aktorius Tim Roth
Aktorius Tim Roth
Vida Press

4. Devious maids („Apsukrios kambarinės“) - patiko „Nusivylusių šeimininkių“ serialas? Jei taip, šis serialas be abejonės taip pat paliks įspūdį, mat tai tų pačių kūrėjų darbas. Serialas sukasi apie keturias aistringu charakteriu išsiskiriančias Lotynų Amerikos tarnaites, kurios dirba prabanga stebinančiuose namuose Beverly Hillse. Serialas jau prasideda su intriga - jų draugė rasta nužudyta, tačiau į kapus ji nusineša paslaptį, kurią keturios kambarinės privalo išsaugoti.

„Apsukrių kambarinių” žvaigždės
„Apsukrių kambarinių” žvaigždės
Vida Press

5. Game Of Thrones („Sostų karai“) - nuotykių ir įtampos kupinas serialas, skirtas tikrai ne vien vaikinams. Jis įtraukia nuo pat pirmosios žiūrėjimo minutės ir nepaleidžia dar ilgai. Serialo veiksmas vyksta Vesteroso žemyne, dar vadinamame Septyniomis karalystėmis. Pats serialo pavadinmas diktuoja jo esmę - ten galingos didikų giminės kovoja dėl garbės ir aukščiausio sosto įvairiomis priemonėmis.

Skamba rimtai, o štai pažiūrėk, kaip pozuoja vienos pagrindinių serialo aktorių:

Sophie Turner ir Natalie Dormer
Sophie Turner ir Natalie Dormer
Vida Press

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis