2016 metai pagal Agnę Gilytę – KASDIEN KITOKIA

Stilistė Agnė Gilytė tęsi pažadus ir vasaros pradžioje išėjus į kūrybines atostogas grįžta su pirmuojuoju leidiniu – „Stilingos asmenybės kalendorius 2016”. Jį autorė rekomenduoja visiems savimi ir savo stiliumi besirūpinantiems.

„Vasarą žadėjau rudenį pasitikti su naujienomis. Pažadus visada tęsiu, todėl noriu tave su kai kuo supažindinti. Spalio vidurys ir rankose laikau savo naujausią kūrinį, skirtą tau: „Stilingos asmenybės kalendorius 2016”.

Tai kultinio populiarumo susilaukusios knygos „Spintologija” pagrindinei auditorijai skirtas ir knygą papildantis įrankis, kad kasdiena būtų patogi ir stilinga. Kalendorius padės ir lydės visus metus, primindamas kada reikia susitvarkyti spintą, pasiruošti naujam sezonui, kada geriausiai apsipirkti bei bus pažymėti visi kiti aktualūs spintos reikalai.

Kalendorius
Kalendorius
Organizatorių nuotr.

„Žinau, kada pirkti, o kada geriau pataupyti, kada atkeliauja naujos kolekcijos, o kada prasideda išpardavimai. Galiu patarti, ką pirkti, o ką išsitraukti iš spintos, kada tvarkyti spintą, o kada tiesiog pailsėti. Nesuk galvos dėl šių klausimų, viską pažymėjau tavo naujajame darbo kalendoriuje”, – sako Agnė Gilytė siūlanti stilingoms asmenybėms būti kasdien kitokiomis.

„Jis lengvai telpa į rankinę, yra nedidelis, tačiau jame visko tikrai daug: tikras spintos revizijos, shoppingo, švenčių planavimo ir kitų tau svarbių klausimų kalendorius, kad žinotum, kada ką pirkti, ko vengti, idėjos kiekvienam sezonui ir greiti, praktiški patarimai kiekvienam garderobui”, – atskleidžia stilistė.

Leidinį iliustravo jaunoji iliustratorė Akvilė Lesauskaitė. „Iliustracijos, kaip ir knygoje „Spintologija” – pieštinės. Su jaunais kūrėjais visada labai įdomu ir smagu dirbti. Pati kažkada buvau jauna ir tik tam tikrų žmonių pasitikėjimas manimi atvėrė man duris į tą pasaulį, kuriame dabar nardau kaip žuvis”, – pasakoja Agnė Gilytė, šiuo metu jau paskutinius taškus dedanti ant dar vieno savo leidinio, skirto paaugliams, tekstų.

Kalendorius
Kalendorius
Organizatorių nuotr.

Knyga 11 – 19

Ši knyga skirta visiems jauniems žmonėms, kurie nori žinoti atsakymus į visus stiliaus ir spintos klausimus ir nori tų atsakymų iš profesionalios stilistės, draugės. Paklausta, kam bus skirta naujoji knyga, Agnė Gilytė atsako, jog ji turėtų tapti geriausiu patarėju 10 – 19 m. merginoms ir vaikinams, paaugliams. Tuo pačiu ir mamoms, kurios turi paauglius sūnus ir dukras bei kasdien susiduria su situacijomis, kuomet reikia būti patarėju jiems.

Kalendoriaus pristatymas

Jau dabar galima kalendorių įsigyti atsinaujinusiame Agnės Gilytės bloge GILYTE.LT, kur stilistė nuolat pateikia vertingų patarimų, mados tendencijų aptarimus ir naudingą informaciją apie atskiras garderobo ar spintos dalis.

Pirmasis autorės susitikimas ir kalendoriaus pristatymas vyks lapkričio 12 d. prekybos ir pramogų sostinėje “Akropolis”, kur Agnė Gilytė ne tik prisatys naujausią savo leidinį, bet ir konsultuos visus norinčius: padės nustatyti figūros tipus, kaip slėpti problemines vietas, kas tinka, o kas ne.

Daugiau spintos tvarkymo atsakymų ir patarimų – Agnės Gilytės seminaruose „Spintologija” lapkričio 7 d. COMFORT HOTEL, Vilniuje, lapkričio 10 d. TALENT GARDEN Kaune ir gruodžio 4 d. KULTŪROS FABRIKE Klaipėdoje (daugiau informacijos www.gilyte.lt).

Daugiau informacijos:

Ilma Cikanaitė
+370 610 39078
ilma@gilyte.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis