Neįtikėtina, ką šią dieną išpranašavo filmas „Atgal į ateitį” (FOTO)

Šiandien visas pasaulis kvaišta - pagaliau išaušo diena, kuri buvo prognozuota garsiajame 1985 metais pasirodžiusiame Roberto Zameckio filme „Atgal į ateitį II“. Tad kokia buvo prognozuota 2015 spalio 21 diena - ar smarkiai ji skiriasi nuo šiandienos realybės?

Iš tiesų, kai kurie filmų kūrėjų prognozuoti dalykai liko tik fantazijos - pavyzdžiui, savaime patys išsidžiovinantys drabužiai arba gatvėmis lekiantys skraidantys automobiliai.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Vida Press

Nors skraidantys automobiliai egzistuoja, tačiau tikrai ne tokiu mastu, jog pakeistų įprastus automobilius. Fantazija taip ir liko savaime užsivarstantys batai arba aparatai, į kuriuos įdėjus vieną sausainį galima patiekti vakarienę visai šeimai. Beje, Nike kompanija jau kuria pirmuosius pasaulyje savaime užsivarstančius batus, tačiau dar turi praeiti šiek tiek laiko, kol batai pasieks prekybą.

Filmo kūrėjai prašovė ir su internetu - jo populiarumo mastas filme nebuvo pavaizduotas.

O ką filmo kūrėjai išprognozavo? Pasitvirtino tokios prognozės kaip plokščiaekraniai televizoriai, 3D filmų projekcijos, žiūrimos su specialiais akiniais, išmanieji laikrodžiai bei vaizdo skambučiai ( geriausias pavyzdys - šiuo metu visame pasaulyje populiarus Skype). Nors su akiniais šiuo metu į skambučius dar negalima atsiliepti, vis dėlto tokia technologija jau kuriama. Yra sukurta ir durų spyna, kurią atrankinti galima vos prilietus ją pirštu.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Vida Press

Pats aktualiausias jaunimo auditorijai išpranašautas išradimas - skraidlentė, kuri yra riedlentės formos, tačiau geba skraidyti ore. Nors tokių skraidlenčių šiuo metu dar nėra daug, tačiau vis dėlto jos egzistuoja, tik yra be galo brangios.

Nors daugeliu atveju filmų kūrėjai kiek hiperbolizavo, vis dėlto kai kuriuose išradimuose jų įžvalgumas tiesiog stebina. O mes galime tik pasidžiaugti filmų kūrėjų fantazijos ir proto galia!

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis