Ką nuveikti šį savaitgalį? Kur nueiti?

Norint, kad Tavo savaitgalis taptų ypatingu, reikia labai nedaug – išjungti TV, susirasti smagią kompaniją ir išsirinkti renginį, kurį būtinai dar šįvakar aplankysi. Beje, Kur.lt turi Tau kelis pasiūlymus!

Penktadienį Klaipėdos koncertų salėje vyks unikalus ir nenuspėjamas renginys. Savo rudenišką programą pristatys grupė Musė ir Andrius Kaniava. Jų pasirodymų metu intensyviai palaikomas dialogas su publika, dera teatras, muzika, smagios ir jautrios istorijos iš gyvenimo. Ir sunku net apibūdinti, koks bus šis koncertas, kadangi kiekvienas „Musės“ pasirodymas būna išskirtinis ir nepakartojamas. Bet ką galime garantuoti - šis vakaras bus kupinas jaukumo ir gerų įspūdžių, užsukite ir tikrai nenusivilsite.

Grupė The Swing Cats švęs savo vienerių metų gimtadienį su gyvomis katėmis! Žinoma, į gimtadienį esate kviečiami ir jūs. Gimtadienio šventė vykst kavinėje Cat Cafe, kur jus pasitiks net trylika murkiančių gražuolių. Klausydamiesi svingo ir ragaudami gimtadienio torto, galėsite mėgautis kačių draugija, o šį penktadienį pavadinti tikrai išskirtiniu! Nepasididžiuok ir ateik paklausyti svingo niurkydamas tikrą katę!

Apsilanę Kaune Nox klube, galėsite grožėtis ekstravagantišku ir seksualiu įvaizdžiu, gėrėtis stipriu vokalu ir mėgautis populiariausia muzika – jūsų dėmesiui vakarėlis – “Rihanna Project feat. Eglė Jakštytė”. Penktadienį išvysite visai kitokį Eglės įvaizdį, kurį specialiai šiam projektui sukūrė stiliaus namai “House of Kikimara”, ir kuris ypatingai paskanins populiarumo viršūnėje esančios dainininkės Rihannos geriausius hitus. Rezervuokite staliukus ir jau šį penktadienį rinkitės gyvus hitus.

Šeštadienį Kaune, Girstučio kultūros rūmuose savo naujo septinto studijinio albumo „Giliai vandeny“ pristatymą parengs pripažinta atlikėja ir aktorė Jurga Šeduikytė. Atlikėja Jurga drąsiai teigia, kad šįkart nebus nieko nereikalingo ir netikro - tik naujos muzikos, vaizdo ir teigiamų įspūdžių sintezė. Jurga teigia, kad naujausias studijinis darbas „Giliai vandeny“ atspindi dabartinį jos gyvenimo etapą, šaknis, yra apie meilę kitam, sau ir pasauliui. Apsilankykite Jurgos koncerte ir patirkite, kaip muzika gali įkvėpti ir atpalaiduoti.

Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami pasivaikščioti buvusios Vilniaus gynybinės sienos linija ir pajusti, koks mažas, o kartu ir galingas, buvo miestas. Šiandien sienos fragmentus plika akimi kartais atpažinti yra be galo sunku, o jos mūrai tyliai pasislėpę senamiesčio kiemuose. Ekskursijos metu nardysime po miesto senamiesčio gatveles ir bandysim įsivaizduoti, kad Vilnius kadaise buvo tikra viduramžių Europos sostinė su pilimi ir miestą juosiančia gynybine siena. Ekskursija “Gynybinės sienos takais” startuoja jau šį šeštadienį, nuo Aušros vartų, kurie buvo vieni iš penkių (vėliau devynių) vartų Vilnių supusioje gynybinėje sienoje.

Liverpool Indie/Rock Bare šeštadienį atsidarys tikra veiksmo laboratorija. Vakarėlyje “Labs Party” (http://kur.delfi.lt/naktinis-gyvenimas/labs-party-spalio-24) savo muzika dalinsis net keli grojikai, o publika šoks pagal viską, kas nauja ir kas sena, bet pamiršta. O kai šokti pavargsite – kviesime susipažinti su indie muzikos naujienomis - viskas, nuo tik ką pasirodžiusių albumų, iki to, ko dar turėtume laukti šiais metais - visa tai bus vizualiai suprojektuota ant Liverpool Baro sienos. Veiksmo šeštadienis – kaip tik Tau!

Šeštadienį, įkvėpta filmo “Step Up”, Mojo Lounge Vilnius komanda nutarė paruošti tikrą RnB vakarėlį su įkvepiančia muzika ir šokiais iki ryto. Tad, jeigu nesi abejingas RnB ir Hip Hop muzikos ritmams – privalai čia būti! Tavęs laukia įspūdingiausi gėrimai, smagiausi žmonės ir DJ Smart One su geriausiais visų laikų hitais. Rezervuok staliuką, kviesk draugus ir pajausk tikrą šokio galią vakarėlyje “Step Up! We Love RnB” !

Renginiai, koncertai, vakarėliai – laikas, kuris į kasdienybę įneša spalvų ir palieka prisiminimus - niekada nebūna praleistas veltui. Kur.lt – daugiau įspūdingų akimirkų ir būsimų šiltų prisiminimų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis