Nagų spalva atskleis apie tave negirdėtų dalykų (FOTO)

Kaip dažniausiai lakuoji nagus? Tikrai turi savo mėgstamiausią spalvą! O gal dievini prancūzišką manikiūrą? Pasirodo, mėgstamiausia nagų spalva atskleis apie tave nemažai faktų.

Tad jei dažniausiai nagus lakuoji...

Pracūzišku manikiūru - esi ta, kuriai nuolatos viskas turi klostytis pagal planą. Jei tik kažkas griūva - puoli panikuoti. Esi labai tvarkinga ir to paties reikalauji iš aplinkinių.

Raudona spalva - mėgsti iššūkius, nuotykius, mielai leidiesi į keliones. Apgailestauji, jei diena būna praleista veltui. Kartais įsiveli į dramas ar konfliktus, mat esi karšto būdo.

Juoda spalva - tau patinka viskas, kas yra nestandartiška, keista. Domiesi stiliumi, mada, vartai mados žurnalus. Esi atsipalaidavusi, tau lengva bendrauti su kitais.

Rausva spalva - esi švelni asmenybė, kuriai būdingas jautrumas. Dažnai per jautriai reaguoji į kai kurias situacijas. Turi keletą gerų draugų, ne visą būrį. Esi linkusi svajoti, tačiau svajones pabijai įgyvendinti.

Violetine arba ruda spalva - tave žmonės laiko kiek keistoka, uždara, tačiau iš tiesų esi labai originali asmenybė. Tau patinka kurti, gyventi savo įsivaizduojamame pasaulyje.

Pilka spalva - tau labai patika mokytis ir niekaip nesuvoki, kodėl kiti mokosi per prievartą. Esi išmintinga, mėgsti knygas bei spektaklius.

Oranžiniais atspalviais - turi daug draugų, tau nepatinka nuobodžiauti namie. Esi nuolat apsupta žmonių - tiek namie, tiek ir mieste. Tave nuolatos lydi optimizmas, o liūdi gana retai.

Mėlynais atspalviais - labai mėgsti būti dėmesio centre, esi pleputė ir moki apvynioti vaikinus aplink savo pirštą.

Permatoma spalva - kuklumas tave puošia, tačiau kartais atrodai kiek susikausčiusi. Dažnai jautiesi patekusi ne į tą kompaniją, droviesi kalbėti su kitais.

Balta spalva - mėgsti tai, kas klasiška: drabužius, filmus, muziką. Tavo draugų ratas - išmintingi žmonės, kurie turi nemažai talentų. Groji kokiu nors instrumentu, dailiai pieši arba turi gerą iškalbą.

Nagų laku su blizgučiais - jautiesi jaunesnė nei esi iš tiesų. Tau patinka nerūpestingai leisti laiką ir kvailioti su draugais. Rimtiems santykiams dar nesi pasirengusi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis