Ką veiksi savaitgalį? Mes turime puikių pasiūlymų!

Penktadienis atėjo ir prasidėjo – vakarėliai, koncertai ir kiti renginiai, kurie nudžiugins po darbingos savaitės. Netūnok namuose – keliauk su draugais į miestą ir išnaudok kiekvieną akimirką smagiems reikalams – juk tam ir yra savaitgalis!

Mėgsti šokti ir dainuoti? Tuomet šis vakarėlis kaip tik tau! Penktadienio vakare Brodvėjaus pub’as rengia karaoke vakarėlį , kuriame sutiksite daug muziką ir linksmybes dievinančių bendraminčių. Užsuk su draugais ir šėlk iki ryto nemokamame renginyje – juk penktadienis!

Kaune, Gargaro klube šį penktadienį šėls studentai. Vien renginio pavadinimas “Crazy Students Night. The Night That Never Happened” byloja laukti neįtikėtinų nuotykių. Jūsų lauks galingas elektroninės muzikos žvaigždių desantas, pramogos ir kitos linksmybės. Užsukite į Gargarą ir pakvailiokite iš visos širdies, nes tai naktis, kurios niekada taip ir nebuvo.

Galvoje vis dar kirba mintis, kad nėra ko apsirengti? Tuomet Agnės Gilytės seminaras “Spintologija” kaip tik Tau! Dar daugiau spintos paslapčių, naujų temų ir patarimų iš stilistės lūpų. Išgirskite ką su kuo derinti ir problemos “nėra ko apsirengti” neliks, o svarbiausia – susitvarkykite spintą, juk ne kiekybėje esmė. Daugiau stilistės patarimų jau šį šeštadienį Comfort viešbutyje, Vilniuje.

Ar kada vaikštinėdami po Vilniaus senamiestį pastebėjote kiek daug siaurų ir paslaptingų kiemelių ir skersgatvių jis turi? Smalsumas taip ir kvietė užsukti ir pašniukštinėti, kas kur skypi ir kuri siaura gatvelė kur veda, tačiau nugalėjo drovumas – juk negalima vaikščioti po svetimas teritorijas. O šį kartą sakome galima! Ir ne tik galima, o būtina pažinti savo mylimą miestą. Ekskursija "Vilniaus kiemeliai" kviečia užsukti į įdomiausius Vilniaus kiemelius ir atskleisti dar nematytą miesto veidą. Sužinosite kaip gyveno paprasti miestiečiai, pirkliai ir amatininkai, išgirsite istoriją apie vestuves, dėl kurių vos nekilo karas, sužinosite keletą garsių Vilniaus ponų paslapčių ir kitų įdomių istorijų. Sužinotas įdomybes bus smagu perpasakoti draugams ir kiekvienas pasivaikščiojimas po Vilniaus senamiestį taps mažu nuotykiu.

Turi daug mažų, širdžiai mielų smulkmenų, kurias gaila išmesti? Panaudok jas mozaikai! Šeštadienį Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje vyks praktinis seminaras “Mini mozaikos papuošalas” , kurio metu ne tik susipažinsi su mozaikos kūrybos paslaptimis, bet taip pat susikursi mini mozaikos papuošalą (o gal net kelis) arba gražų šaldytuvo magnetuką. Mozaika - labai senus laikus menanti meno šaka. Mozaikos technika kito kartu su amžiais - keitėsi vaizduojami objektai, kompozicijos bei naudojamos medžiagos. Keitėsi ir požiūris į pačią mozaiką. Bet mozaikos esmė išliko nepakitusi – iš mažų atskirų gabaliukų sudėlioti visumą, paveikslą. Taigi, sukurk šį tą gražaus sau ar draugui – juk nieko nėra mieliau, kaip rankų darbo dovanėlė.

Daugiau įvairaus plauko renginių pasiūlymų rasite pramogų ir renginių portale www.kur.lt . Naudokitės proga kiekvieną dieną praleisti prasmingai, atrasti naujas miesto erdves, savo ausis pamaloninti muzikiniais pasirodymais, o akis – naujausiais ir laiko patikrintais spektakliais. Kur.lt – už Tavo pramogas - Tavo mieste!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis