Ką nuveikus šį savaitgalį? Mes žinome!

Koks šaltas ir lietingas bebūtų penktadienis, vis dėl to - tai savaitgalio pranašas ir ant jo pykti niekaip negalime! O, kad būtų dar smagiau – išsirinkime kur nueiti ir ką nuveikti mieste.

Penktadienį Studentų mokslinė draugija kviečia į “Žaidimų popietę”! Tad, jeigu dar neturi plano, ką nuveikus po mokslų, rink draugus ir keliaukite į VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, kuriame savo žinias išmėginsite tokiuose žaidimuose kaip - "Ticket to ride", lietuviškų tarmių žaidime "Kon saka", "Alias crazy", "KrisKros" bei žaidžiant šaškes. Smagi kompanija ir legendiniai žaidimai laukia tavęs!

Karštos ir linksmos muzikos ir šokių naktys Klaipėdoje, muzikos bare Kaštonas, kviečia linksmintis ir bent trumpam pamiršti darganotas rudens dienas. Šį penktadienį vakarėliui diriguos vienas geriausių DJ - Uncle Roll ! DJ garsėja savo unikaliu stiliumi, kuriame House pagrindą paįvairina Disco srovės. Tad, jeigu penktadienį nori gerai pasiausti – užsuk į Kaštoną, kuriame gros gera muzika, šoks linksmi žmonės, o atmosfera kvepės vasara.

Juk tiesa, jog gerą maistą mylim kiekvienas. O ar žinome, kuo ypatingos viena ar kita pasaulio virtuvės? Ir ar tikrai žinome, kokia iš tiesų yra mūsų mylima lietuviška virtuvė? Šį šeštadienį Valdovų rūmuose vyks visiems gurmanams ir smalsiems žmonėms aktuali dr. Rimvydo Laužiko paskaita “Ar istorinę virtuvę Lietuvoje galima priskirti Viduržemio jūros regionui?”. Paskaitoje susipažinsime su Viduržemio virtuvės ypatumais bei bandysime ieškoti Viduržemio jūros regiono virtuvės elementų Lietuvos gastronomijos istorijoje ir patikrinti kai kuriuos lietuvių virtuvės įvaizdį gaubiančius mitus. Taigi, ar tikrai lietuvių virtuvė yra valstietiško, riebaus, gausaus, mėsiško ir nesveiko bulvinio maisto tvirtovė? Atsakymas jau šį šeštadienį!

Savo gamybos papuošalas visuomet susilaukia daugiau dėmesio ir pagyrų nei pirktinis. O papuošalas, pagamintas naudojant sutažo techniką, nustebins kiekvieną visko mačiusį. Būtent šio meno šeštadienį pasimokyti kviečia menų studija Artoteka. Dirbtuvėlėse “Sutažas: papuošalų gamyba” sužinosi, jog papuošalo gamybai svarbiausia detalė yra sutažo juostelė, kurią čia pat ir išmoksi “suvaldyti”, taip pat sužinosi įvairių subtilybių ir gausi naudingų patarimų, jei nutarsi tęsti darbus namuose. Užsiėmime galėsi pasirinktinai pasigaminti auskarus, kaklo papuošalą arba sagę. Jei turi sau svarbų akmenuką, medalioną, kriauklytę ar kokią kitą detalę – gali drąsiai ją su savimi pasiimti. Gražiai įkomponuota į papuošalą ji suteiks Tau ypatingą svarbą ir reikšmę. Tad pirmyn į kūrybos procesą!

Nori užsikrėsti gera nuotaika visai ateinančiai savaitei? Tuomet sekmadienį apsilankyk “Home Jazz Band” koncerte Geltonos sofos klube Vilniuje! Home Jazz Band - tai gatvės svingo ansambio Rhythm Junkies, Lietuvą supažindinusio su tradicnio džiazo skambesiu, mažesnysis sąstatas. Home Jazz Band užtaisys vasarišką nuotaiką, pralinksmis, išjudins visą kūną, nušvies Tavo veidą šypsena ir privers širdį dar ilgai plakti svingo ritmu. Apsilankyk Geltonos sofos klube ir mėgaukis gera muzika!

Savaitgalis ateina ir praeina, o geri įspūdžiai lieka ilgam. Tad nesnausk ant sofos, trauk linksmintis į miestą! Daugiau renginių pasiūlymų rasi geros nuotaikos portale Kur.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis