4 serialai, kuriuos privalai pamatyti artėjant žiemos sezonui (FOTO)

Žiema - tai metas, kai vis dažniau norisi jaukiai įsisupus į pledą skaityti knygą arba žiūrėti puikų serialą.

Todėl artėjant žiemai nutarėme tau parengti puikių serialų TOP 4, nuo kurių tiesiog negalėsi atitraukti akių!

Šalutinis efektas (Limitless)

Serialas, skirtas toms, kurios yra neabejingos proto galiai. Serialas pasakoja apie Benjaminą Finčą, kuris patenka į sudėtingą ir itin rimtą situaciją, iš kurios ištrūkti sudėtinga. Benjaminas paklius į spąstus ir jam kils klausimų, kaip įrodyti, jog jis yra nekaltas, kai jį seka FTB. Jam atsivėrusios proto galimybės padės pasprukti ar vis dėlto viską sugadins? Sužinosi pažiūrėjusį šį dėmesį kaustantį serialą.

„Šalutinis efektas“
„Šalutinis efektas“
Vida Press

Da Vinčio demonai (Da Vinci`s Demons)

Jei esi meno mylėtoja ir domiesi meno istorija, tau be abejonės patiks serialas apie garsųjį meninininką Leonardą da Vinčį. Įtraukiantis bei kupinas išmintingumo serialas pasakoja apie Leonardo Da Vinči kūrybą jo ankstyvajame gyvenimo etape. Serialas nupasakoja, kaip jaunas menininkas tapo tikru Renesanso genijumi ir tapo visam pasauliui žinomu menininku. Jei visuomet stebėjaisi Mona Lizos sėkme, garantuotai negalėsi atsiplėšti nuo šio serialo. O dar koks žavus aktorius!

„Da Vinčio demonų” aktorius
„Da Vinčio demonų” aktorius
Vida Press

Bruklinas 99 (Brooklyn Nine-Nine)

Mėgstančioms pasijuokti puikiausiai tiks komedija Bruklinas 99. Serialo veiksmas vyksta kalėjime. Visas įdomumas prasideda tada, kai detektyvų komanda gauna naują vadą, kuriam reikia įrodyti savo profesionalumą. Tam, jog jis taptų pripažintu kapitonu, jam teks gerokai paplušėti. Serialas su ironijos prieskoniu pasakoja apie policijos darbą ir tai, kaip policijos darbuotojai atsipalaiduoja, leidžia laisvalaikį. Patiks visoms, kurios dievina kriminalus, tačiau mėgsta gardžiai pasijuokti.

„Bruklino 99” aktorių komanda
„Bruklino 99” aktorių komanda
Vida Press

Skaistuolė Džeinė (Jane the Virgin)

Linksmas ir kupinas mergaitiško žavesio serialas pasakoja apie Džeinę, lotynų amerikietę, kuri sunkiai dirba viename medicinos centre. Ji - itin religinga, todėl kartu su savo draugu Maiklu yra prisiekusi saugoti nekaltybę iki vestuvių. Visgi netikėtai ji buvo netyčia dirbtinai apvaisinta ir pasirodo, jog jos biologinis spermos donoras yra... paauglystės laikų meilė Rafaelis! Kaip viskas klostysis, sužinosi stebėdama serialo įdomybes.

„Skaistuolė Džeinė“
„Skaistuolė Džeinė“
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis