6 patarimai iš merginų lūpų: kaip padailinti figūrą akimirksniu

PANELĖS porale vykusiame konkurse uždavėme merginoms klausimą, kokius sportinius pratimus jos dievina. Išrinkome šešis geriausius. Merginos teigia, jog šie pratimai veikia tiesiog magiškai, siekiant padailinti figūrą!

1. Kaip ir visoms merginoms, man labiausiai patinka paprastieji pritūpimai. O dar geriau, kai pritūpimai daromi sporto salėje su hanteliais arba štanga. Žinoma, tai sunkiau, bet efektyviau. Dar vienas labai geras pratimas yra kojos kilnojimas su svoriais. Iš karto po treniruotės galima justi, kad raumenys gerokai padirbėjo. Be šių pratimų dar labai puikūs yra jėgos pratimai, atliekami bendrose treniruotėse.

2. Patys efektyviausi, tačiau tikrai nesunkūs ir visiems gerai žinomi pritūpimai bei atsilenkimai. Tai pratimai, nereikalaujantys daug laiko bei vargo. Su atsilenkimais sudėtingiau, norint juos atlikti reikia rasti, kur patogiai juos atlikti. Antraip galima nukentėti nuo nugaros skausmų ar nemalonių pojūčių. O štai su pritūpimais paprasčiau! Turint laisvą minutėlę, pritūpimus po kelis kartus galima atlikti kur tik širdis geidžia. Namuose, darbe, lauke - greitai ir be didelių pastangų. Kaip žinia, atsilenkimai dailina pilvuko sritį, o pritūpimai gelbsti norint turėti gražius, stangrius sėdmenis.

Pritūpimai
Pritūpimai
Fotolia nuotr.

3. Mano mėgstamiausias yra tempimo pratimas, kuris visada padeda atsipalaiduoti po audringos dienos. Gal ne visos gali jį atlikti, tačiau jis nėra itin sudėtingas. Kaip jį atlikti: stovint tiesiai ranka pasiimti vieną koją iš nugaros ir susikoncentruoti į pusiausvyrą. Tuomet bandyti pasiekti žemę, o sulenktą koją reikia bandyti išeklti kuo aukščiau. Ne pats lengviausias pratimas, bet padeda atsigauti jėgas iš karto!

4. Pritariu, jog tempimo pratimai - viena geriausių sportinių veiklų. Aš atlieku visą seriją pratimų, pavyzdžiui, išriečiu nugarą kaip katė, ant pilvo gulėdama tarsi delfinas pirmyn - atgal linguoju, gulėdama ant nugaros kojas vos pakėlus nuo žemės į šonus judinu. Paprasta, bet labai veiksminga!

Tempimo pratimai
Tempimo pratimai
Fotolia nuotr.

5. Geriausias pilvo preso pratimas - atsigulus ant nugaros kojas pakelti nuo žemės ir bandyti siekti kojų galiukus. Taip dirba ne tik pilvo presas, bet ir formuojasi kojų raumenys. Ypač tai gerai sėdmenims!

6. Kalbant apie dailų ir stangrų užpakaliuką, negaliu nepaminėti kojų kilnojimo. Reikia paprasčiausiai uždėjus rankas ant pilvo tiesiai atsistoti ir lėtai kelti koją link pilvo. Tą patį reikia daryti ir su kita koja. Pratimas be galo paprastas, tačiau labai efektyvus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis