Ką smagaus nuveikus paskutinį rudens savaitgalį?

Pasveikinkime paskutinį rudens savaitgalį ir keliaukime linksmintis į miestą. Iki švenčių likus mažiau nei mėnesiui, renginių aruodas vis dar pilnas smagių akimirkų, tad kalbinam draugus, renkamės renginius ir neriam į linksmybes!

Jau 20 metų scenoje, o vis dar jauni ir populiarūs – kas? Žinoma, tai Biplan! Šį penktadienį Forum Palace Galaxy renginių salėje griaudės populiariųjų Biplanų jubiliejinis koncertas. Nuotaiką kurs didžiausi grupės hitai, specialiai koncertams sukurtos dekoracijos, vaizdo projekcijos ir, žinoma, scenos svečiai. Koncerto programą sudarys įvairios dainos – nuo legendiniais tapusių iki naujausių hitų. Apsilankykite koncertre, dainuokite kartu iš visos širdies ir palinkėkite dar ilgų gyvavimo metų, nes Biplan to verti!

Paskutinis rudens penktadienis ateina su džiugia žinia - artėja viena gražiausių metų švenčių - Kalėdos! Kaip tik šį penktadienį Vilniaus miestas nutarė įpūsti visiems miestiečiams ir miesto svečiams kalėdinės nuotaikos ir įžiebti Kalėdų eglutę! Kalėdų meto pradžią paskelbs įspūdingas šou, kurio metu atlikėjai dovanos skambiausias savo dainas, o žymiausios asmenybės skaitys pasakas mažiesiems. Taigi, įkvėpkime kalėdinės nuotaikos ir pradėkime ruoštis artėjančioms šventėms, juk iki Kalėdų liko mažiau nei mėnuo!

Kaunas, savo ruožtu, kalėdinę nuotaiką skleisti pradės šeštadienį. Kalėdinės eglutės rotušės aikštėje įžiebimo šventei diriguos Marijonas Mikutavičius ir jo kolegė Renata Šakalytė Jakovleva. Daugybė atlikėjų džiugins muzikiais pasirodymais, o viso renginio metu bus sekama jaudinanti pasaka apie svajonę. Taip pat Kalėdų eglutės įžiebimo šventės metu bus paskelbtas jau tryliktą kartą rengiamos „Išsipildymo akcijos“ startas. Apsilankykite renginyje ir savo akimis pamatykite, kaip Kaunas šiemet žada nustebinti visą Lietuvą ir ar tikrai ši eglutė, kaip ir kasmet, bus neprilygstama.

Yra toks gėrimas, kuris pakviečia ilgiems pokalbiams, sušildo ir pakelia nuotaiką. Mes čia, žinoma, apie kavą, nes šį šeštadienį vyks šiam gėrimui pagerbti skirta konferencija. Kavos konferencija “Dark Times” lauks visų, kurie nori plačiau pažinti tamsųjį gėrimą ir ieško kavoje įkvėpimo. Renginyje bus bandoma gretinti Pabaltijo ir Šiaurės šalių kavos kultūras, o konferencijos pranešėjai aiškinsis kuo panašūs kavos ruošimo ritualai ir ar pasisėdėjimai prie kavos visur tokie pat ilgi ir malonūs. Ar jau užuodžiate, koks nuostabus aromatas lydės šį renginį?

Kiek kartų žvelgdami į savo nuotrauką pagalvojoe “na ir netikusiai išėjau…”? Po šio užsiėmimo tokių minčių daugiau nekils! Čiupkite savo fotoaparatus ir keliaukite į “Aš patinku sau nuotraukose!” mokymus. Po šio užsiėmimo žinosite, kaip objektyvas gali išryškinti gražiausias Jūsų puses, kaip atrodyti atsipalaidavusiai ir kur laikyti rankas ir kojas pozuojant. Užsiėmimas susidės iš dviejų dalių: pirmoje sužinosite pozavimo prieš objektyvą subtilybes, antroje – įgyvendinsite tai praktiškai. Apsilankykite mokymuose ir tebūnie šiais metais Jūsų nuotaukos tobulos – juk artėja šventės!

Atsipūskite po darbų ir mokslų – Kur.lt svetainėje rasite daug pasiūlymų, ką nuveikti mieste, kokiuose renginiuose apsilankyti ir kuo nudžiuginti save ir savo artimuosius. Kur.lt – už laisvalaikį, kuris atpalaiduoja!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis