Kaip pajusti Kalėdinę atmosferą?

Yra merginų, kurioms nėra lengva pajusti Kalėdinį rimtą, nors jos to labai nori, nes juk Kalėdinis laikotarpis vienas gražiausių metuose! Ką daryti, jei taip nutiko? Išbandyk 6 patarimus:

1. Gerumo akcija - šypsena. Advento laikotarpiu stenkis dalinti savo gerumą kitiems. Jei nežinai, kaip geriau tai padaryti, užsibrėžk tikslą, kad per dieną nusišypsosi bent 5 žmonėms be priežasties, juk kartais net viena šypsena gali pakelti nuotaiką net labai nusiminusiam.


2. Nesistenk ignoruoti Kalėdinių pareigų. Jei atidėliosi dovanų pirkimus, paprašysi, kad eglutę papuoštų kiti už tave, jei nekepsi Kalėdinių meduolių ar kūčiukų, o į miesto eglę žvilgtelsi tik pro mašinos langą, tuomet nesistebėk, kodėl tapo sunku pajusti Kalėdų dvasią. Reikia nebėgti nuo kalėdinių pareigų, jomis pasimėgauti ir pasigrožėti visomis šventinėmis dekoracijomis.


3. Kalėdinė atributika. Pajausti Kalėdinę atmosferą labai padeda nuolatinis šventinių dekoracijų matymas, todėl jei tik yra galimybė, ant savo rašomojo, darbo stalo pasidėk žybsinčią mažytę eglutę, užsidek žvakutę, o pieštukinę apvyniok girlianda. Net nepastebėsi kaip darbas taps malonesnis ir pradės lydėti sėkmė!


4. Jaukumą kurk pati! Nors sukurti jaukumą darbe ar mokymosi įstaigoje yra nelengva, tačiau svarbiausia tą jaukumą atrasti namuose. Galbūt tai padaryti padėtų ne vien namų puošimas, klausantis šventinės muzikos, bet gal padėtų jei apsivilktum šiltą močiutės megztinį? Gera idėja ir pasikviesti drauges išgerti puodelį kakavos ar karšto šokolado, pabendrauti ir pažiūrėti kartu seniai matytą šventinį filmą.


5. Paklausyk Kalėdinių dainų. Mirtinai įgrįso Mariah Carey ,,All i want for christmas is you‘‘? Nepatingėk paieškoti naujų dainų, juk kas metai atlikėjai pasiūlo naujų alternatyvų, o būtent muzika yra viena iš pagrindinių Kalėdinės atmosferos kūrėjų.


6. Sustok! Dažniausiai pajusti Kalėdų ritmą sunkiausia visur skubantiems ir beprotišku tempu gyvenantiems žmonėms. Geriausias vaistas: sustoti ir praleisti dieną neatliekant darbų, o ramiai pamąstant, ką dovanoti, kokį gerą darbą padaryti, kaip pradžiuginti pačius artimiausius.


Svarbu tą dieną nurimti ir pagalvoti, kaip nepasiduoti masiškai pirkimo manijai ir neprisipirkti nereikalingų daiktų. Neretai dovanų pirkimas sukelia daug nervingų situacijų, sugadina nuotaiką, todėl svarbu sugalvoti, kaip nepasiduoti blogoms emocijoms ir apsvarstyti galimybę, kad galbūt rankų darbo dovanėlė kitus pradžiugintų labiau.


Kalėdinės atmosferos kūrimas priklauso tik nuo tavęs pačios, todėl nepamiršk mėgautis kiekviena akimirka, dalinti džiaugsmą ir savo dėmesį kitiems!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis