Atskleista, kodėl daugiau niekada nenešiosi plaukų gumelės ant riešo (FOTO)

Ar ir tu esi megėja užsidėti plaukų gumutę ant riešo? Žinoma, nuolat skubančioms merginoms tai puiki išeitis - nereikia plaukų gumutės ieškoti milžiniškame rankinuke, todėl prireikus susirišti plaukus tiesiog nusiimi nuo riešo - ir baigta!

Vis dėlto tai, kas nutiko vienai amerikietei merginai, privers susimąstyti. JAV gyvenanti Audree Kopp dažnai mėgdavo užsidėti plaukų gumutes ant riešo - ir net ne vieną, o kelias.

Po kiek laiko mergina pastebėjo, jog ant riešo atsirado milžiniškas, palietus skaudantis gumbas. Merginai prasidėjo ūmi infekcija, kuri sukėlė ne tik aukštą temperatūrą, bet ir didžiulį skausmą aplink riešą. Be to, oda riešo zonoje buvo labai paraudonavusi, ją perštėjo.

Plaukų gumelė
Plaukų gumelė
Fotolia nuotr.

Daktarai diagozavo, jei merginos sveikatai pakenkė didelis kiekis plaukų gumučių, uždėtų ant riešo. Būtent todėl Audree buvo skubiai nugabenta pas gydytojus, o iššokęs milžiniškas gumbas išoperuotas.

Laimei, viskas baigėsi laimingai, tačiau negydoma tokia infekcija galėjo turėti kur kas rimtesnių padarinių!

O tu ar dar trokšti visas turimas plaukų gumutės užsidėti ant rankos? Vardan grožio ar patogumo neverta aukoti sveikatos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis