Mes žinome, ką veiksi šį savaitgalį!

Ka gi, darbai pabaigti, tad galima prisėsti ir prie smagių dalykėlių, pavyzdžiui - plano savaitgaliui. Išrinkite kur ir keliaukite linksmintis su draugais!

Darbingą savaitę siūlome baigti troleibuse! Klausiate – kas čia ypatingo, juk kasdien juo tenka keliauti. Tačiau tokiam troleibuse pabuvoti dar tikrai neteko. Šį gruodį Kauno troleibusai mini garbingą 50-ties metų jubiliejų ir jo proga I-ojo maršruto troleibusas visam mėnesiui virs “paroda ant ratų". Kauno miesto muziejus laužo stereotipus, kad muziejus yra statiškas ir nuobodus, ir kviečia daugiau dėmesio skirti savo krašto kultūros ir istorijos pažinimui. Kursuojantis troleibusas bus kupinas ano laikmečio fotografijų ir nuotaikingų spaudos ištraukų apie Kauno troleibusų istorijos detales. Tad sėkmingos kelionės, nes muziejus veža, o troleibusas kultūrina!

Šventės ant nosies, o galvoje vis dar kirba mintis, kad nėra ko apsirengti? Tuomet Agnės Gilytės seminaras “Spintologija” (http://kur.delfi.lt/renginiai/agnes-gilytes-seminaras-spintologija-gruodzio-4-17-val) kaip tik Jums! Dar daugiau spintos paslapčių, naujų temų ir patarimų iš stilistės lūpų. Išgirskite ką su kuo derinti ir problemos “nėra ko apsirengti” neliks, o svarbiausia – susitvarkykite spintą, juk ne kiekybėje esmė. Daugiau stilistės patarimų jau šį penktadienį renginių salėje “Kultūros fabrikas”, Klaipėdoje.

Nepataikaujantis, neskandalingas, tačiau beprotiškai garsus ir mylimas merginų – kas? Žinoma – tai Vaidas Baumila! Šį kartą atlikėjas atvers savo sielą klausytojams Kaune, VDU Didžiojoje salėje, kurioje pristatys savo naująjį albumą “Iš naujo”. Atlikėjas, drauge su grupe, paruošė dviejų valandų įsimintiną programą, kurios metu skambės tiek visiems puikiai žinomi hitai, tiek naujos užburiančios dainos. Naujas albumas, anšlaginiai vasaros koncertai, 7 vaizdo klipai – šie metai Vaidui buvo itin darbingi. O visiems, kas daug dirba, sėkmė visuomet šypsosi. Apsilankykite penktadienį Vaido koncerte ir užsikrėskite puikia nuotaika!

Vilnius ir Kaunas praėjusią savaitę įžiebę Kalėdų eglutes, estafetę perduoda Klaipėdai! Šį šeštadienį Teatro aikštėje sužibs Kalėdų eglutė ir prasidės net iki sausio truksiančios “Stebuklingos Kalėdos Klaipėdoje”. Visi susirinkusieji išvys netikėtą kalėdinę istoriją – bus sekama 3D pasaka “Kalėdų stebukladariai”, o eglutės įžiebimą lydės fejerverkų salvės ir kalėdinė muzika. Eglutės įžiebimu prasidės šventinių renginių maratonas, tad sekite informaciją ir dalyvaukite renginiuose drauge su visa šeima ir draugais!

Puiki žinia grupės SEL gerbėjams – šeštadienį, po grandiozinio koncerto Žalgirio arenoje, numatomas “SEL koncerto afterparty su Betoko” (http://kur.delfi.lt/naktinis-gyvenimas/sel-koncerto-afterparty-su-betoko-uk-vakarelis-gruodzio-5) Kauno lofte Gargaras! Specialiai į šį vakarėlį atvyksta, lietuvių pamėgtas, garsus didžėjus iš D. Britanijos – Betoko, kuriam talkins Rembo, Arnas D ir Body Heat. Apsilankykite šeštadienį Gargare – panašu, kad tai bus karščiausias taškas visam Kaune!

Ar kada vaikštinėdami po Vilnių pastebėjote, kiek čia daug skulptūrų? Jeigu taip, tuomet net neabejojame, jog kilo klausimų – iš kur jos, kam jos, ką jos reiškia? O dabar turite kuo puikiausią progą visa tai išsiaiškinti. Ekskusijos “(Ne)žinomos skulptūros, I dalis: Senamiestis” metu pakviesime susipažinti su skulptūromis esančiomis senamiestyje. Vilniuje apstu skulptūrų ir jų pastebimai daugėja. Vienos miestą puošia, kitos sukelia prieštaringas reakcijas, o trečių apskritai nepastebime. Beje, ekskursija bus organizuojama dvi dienas, tad kas nesuspėsite šeštadienį – būtinai apsilankykite sekmadienį. Kita gera žinia – organizacijos "Gatvės gyvos" organizuojamos ekskursijos – nemokamos, tačiau kaip padėkos ženklą turėsite galimybę gidui palikti arbatpinigių. Ši ekskursija – puiki proga pažinti savo mylimą miestą bei pabūti gryname ore!

Apsilankykite renginiuose - pailsėkite ir pasisemkite įspūdžių visai ateinančiai darbingai savaitei. Kur.lt svetainė sukurta patogiam Jūsų laisvalaikio planavimui!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis