Savaitgalį galėsi labai daug ką nuveikti!

Pagaliau savaitgalis! O jis visuomet ateina su mintimi “ką veikti?”. Kur.lt parengė kelis atsakymus į šį sudėtingą klausimą, tad nedelskite - išsirinkite ir pirmyn į nuotykius!

Sakot, šalta ir darganota? O Jūs apsilankykite AntiCafe TimeArea – penktadienį čia bus karšta, kaip karščiausią dieną Pietų Amerikoje! Vakarėlio metu skambės latino ritmai, o mes mokysimės šokti Salsa Bachata! Šiuo metų laiku ypač trūksta šilumos ir geros nuotaikos, o jos gausite apsilankę AntiCafe TimeArea (kaip ir nemokamą kokteiliuką visiems vakaro dalyviams). Tad nevakarokite penktadienį prie televizoriaus ekranų – vakarokite AntiCafe TimeArea vakarėlyje!

Penktadienio vakarą visus klaipėdiečius kviečiame į restoraną “Kaštonas”. Čia savo naująjį albumą pristatys visame pasaulyje pripažinta bei apdovanota grupė „Keymono“ . Albumas „Time Capsule“ - savotiškas palikimas ateities kartoms, kurios klausys to, ką mes galime girdėti dabar. „Time Capsule“ – sustojęs laikas, išnykusi erdvė ir susikoncentravimas į tai, kas vyksta šiuo metu. Taigi visi, kas neabejingi pozityvumui, gerai energijai ir mylit elektroninį soulą, esate laukiami Kaštone.

Nebūna blogo oro – būna tik netinkama apranga – vadovaudamiesi šiuo išmintingu posakiu, apsirengiam šilčiau ir leidžiamės į šventinę ekskursiją “Kartą prieš Kalėdas” . Ekskursijos metu sužinosite, kaip šį metų laiką pažymėdavo senieji vilniečiai, kas yra nutikę Vilniuje žiemos švenčių laikotarpiu, kur vykdavo prašmatniausi šventiniai karnavalai, kada pas mus atkeliavo pirmoji Kalėdų eglutė, kur Vilniuje gyvena angelai ir dar daug kitų įdomių dalykų. Registruokitės į renginį su draugais ar visa šeima ir leiskitės šį šeštadienį paklaidžioti po kalėdinį Vilnių.

Koks yra šiandieninis jaunimas? Nuolat tobulėjantis ir nebijantis iššūkių! Įrodykite tai – šį šeštadienį Žalianamyje, esančiame Antakalnyje, organizuojamas “Humana challenge'15”! Iššūkio tikslas: per 15 minučių, turint vos 2 eurus, sukurti originaliausią kalėdinį stilių ir, praėjus catwalk'u, sužavėti publiką bei komisiją. Sakysite, tikras pamaivų šou? Tačiau šio renginio misija - daugiau sužinoti apie modelio, dizainerio, stilisto profesijas bei patiems jas išbandyti. Ateikite pažaisti, išbandykite save ir sužinokite šį tą naujo!

Ar kada teko pabūvoti G&G Sindikato koncerte? Jeigu taip, tuomet žinote, jog šį šeštadienio vakarą klube „Gargaras“ bus vakarėlis kaip reikiant! „Sindikato“ smogikai vėl užsuks bytą ir surengs dar vieną galingą bei nepamirštamą pasirodymą, kurio metu liesis visiems gerai žinomi tekstai, skambės geriausi grupės hitai, o publika bus užvaldyta geros energijos. Na, o jeigu dar niekada neteko pabūvoti G&G Sindikato koncerte – turite tam puikią progą! Koncertas jau šį šeštadienį Kaune.

Ar kada vaikštinėdami po Vilnių pastebėjote, kiek čia daug skulptūrų? Jeigu taip, tuomet net neabejojame, jog kilo klausimų – iš kur jos, kam jos, ką jos reiškia? O šį sekmadienį turėsite kuo puikiausią progą visa tai išsiaiškinti. Ekskusijos “(Ne)žinomos skulptūros, I dalis: Senamiestis” metu pakviesime susipažinti su skulptūromis esančiomis senamiestyje. Vilniuje apstu skulptūrų ir jų pastebimai daugėja. Vienos miestą puošia, kitos sukelia prieštaringas reakcijas, o trečių apskritai nepastebime. Beje, gera žinia – organizacijos "Gatvės gyvos" organizuojamos ekskursijos – nemokamos, tačiau kaip padėkos ženklą turėsite galimybę gidui palikti arbatpinigių. Ši ekskursija – puiki proga pažinti savo mylimą miestą bei pabūti gryname ore!

Pasiūlymai laisvalaikiui - nuo koncertų iki renginių kavinėse, nuo ekskursijų iki madų šou – visa tai ir dar daugiau – Kur.lt renginių portale.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis