3 būdai, kaip prisišaukti Kalėdas

Tamsūs ir šalti vakarai jau atslinko. Ką smagaus galima nuveikti, kai visi draugių rekomenduoti serialai peržiūrėti, madingiausios manikiūro tendencijos išbandytos, o sėdėjimas su knyga rankose jau pabodo? Siūlau pradėti gyventi Kalėdinėmis nuotaikomis jau dabar!

Pradžiugink artimiausias drauges šventiniais laiškučiais.

Juk kiekvienam malonu gauti ranka rašytą pasveikinimą. Tad kodėl gi šventinėmis smulkmenėlėmis nepasirūpinus iš anksto? Mielus laiškučius sudėk į voką. Bus dar smagiau, jei vokelį dekoruosi pačios iškarpytomis snaigutėmis ar nupieštais paveiksliukais. Patikėk, draugės liks sužavėtos tavo pastangomis!

Išbandyk Kalėdinių meduolių receptus.

Kepkite kartu su draugėmis - tuomet plepėdamos ir gurkšnodamos arbatą ir ragaudamos Kalėdomis kvepiančius kepinius nuspręsite, kurie meduoliai visgi skaniausi ir kuriais būtent pavaišinsite artimuosius per didžiąsias metų šventes.

Pasigamink šventinių dekoracijų!

Sakysi, pernelyg vaikiška? Tačiau kas gali būti nuoširdžiau už pačios padarytas puošmenas? Tai gali būti popierinės karpytos snaigės ar žaisliukai ant eglutės. Jei turi daugiau kantrybės, iš medžiagos pasiūk žaisliukus ir išsiuvinėk, o jais vėliau papuoši savąją Kalėdų eglutę...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis