7 žvaigždžių selfių technikos, kurioms atsispirti negalėsi (FOTO)

Kas šiais metais karaliavo selfių pasaulyje? Buvo ir naujienų, ir senesių pozavimo technikų. Lažinamės, bus ir tokių populiariausių selfių technikų, kurių net nebūsi išbandžiusi!

DUCK FACE. Nors šiais metais anties veidelį išstūmė daugybė kitų, naujų fotografavimosi technikų, vis dėlto jis vis dar neužleidžia savo poizicijų. Tik galbūt jau kiek pabodo?

@zendaya

FISH GAPE. Žuvytės žiopčiojimą primenanti fotografavimosi technika šiais metais tapo visų žvaigdžių topu. Jai neatsispyrė net Selena...

@selenagomez

MODEL POUT. Manekenė Keke Palmer puikiai demonstaruoja firminę modelių pozavimo techniką - kietokai sučiauptos lūpos, mąslus žvilgsnis ir, žinoma, įtraukti skruostikauliai!

@kekepalmer

BROW TOO STRONG FACE. Kylie Jenner - tikra makiažo deivė, kuri nepamiršta pasirūpinti ir savo antakiais. Tad ji demonstruoja aukštai pakeldama savo tobulos formos antakį. Ar pastebėjai, kiek daug merginų ją kopijuoja?

@kyliejenner

SMIZE. Demi Lovato puikiai suderina šypsį su rimtu pozavimu. Smize esmė - vos vos šyptelėti įtempus skruostikaulius.

@ddlovato

SQUINCH. Squinch technika, nors gali būti panaši į Fish gape, vis dėlto išsiskiria savo žvilgsniu. Būtina nustatyti tokį žvilgsnį, lyg į kažką labai įdėmiai stebeilytum.

@haileesteinfeld

SPARROW FACE. Bella Thorne puikiai demonstruoja pozavimo techniką, kuri vaizduoja vaiką, prašantį saldainio. Šiek tiek papūstos lūpytės ir taikus žvilgsnis: ar būna kas mielesnio?

@bellathorne

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis