5 romantiniai filmai atostogoms: būtina pažiūrėti! (VIDEO)

Ir atostogaujančioms, ir dirbančioms - yra penki nauji, romantiški filmai, kuriuos būtina pamatyti kiekvienai, trokštančiai atsipalaiduoti. Mes irgi žiūrėjome, negalėjome atitraukti akių ir net braukėme ašarą. Tikrai sujaudins ir tave!

ALOHA (Aloha)

Dramatiška istorija, pasakojanti apie karinininko meilės dramą, kuomet jis susitinka su senai prarasta savo meile ir įsimyli naują merginą. Meilės ir jausmų šiame filme apstu!

6 METAI (6 Years)

Lietuvaites sužavejusi drama apie jauną porą, kuri patenka į nepavydėtinas, skausmo kupinas situacijas. Iš šalies jie atrodo ideali pora... tačiau kaip yra iš tiesų?

NAKTIS BE KARŪNOS (A Royal Night Out)

Dievinančioms filmus, kurie alsuoja senove - širdį paliečianti drama apie tolimuosius 1945 m.,kuriame pasakojimas pačios karalienės Elžiebtos likimas prieš jai tampant karaliene.

TOLI NUO SKUBANČIOS MINIOS (Far from the Madding Crowd)

Į romantiškąją Viktorijos laikų Angliją nukeliantis filmas pasakoja apie gražuolę Batšebą, kuri patraukia net trijų gerbėjų dėmesį. Ką ji pasirinks - tyrą meilę ar aistrą?

PELENĖ (Cinderella)

Kokia gi vaikystė be garsiosios Pelenės? Naujai ekranizuota istorija trumpam vėl pavers mus mažomis mergaitėmis, o kartu ir suteiks puikių įspūdžių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis